Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nyárra leakarok fogyni 14...

Nyárra leakarok fogyni 14 kilót ötletek?

Figyelt kérdés
most 94kg vagyok 178 cm 17/f milyen tanácsotok van? mit egyek,mikor egyek,mennyit egyek,milyen tornagyakorlatokat végezzek? konditerembe nemakarok járni csak elakarom tüntetni a hasamat.
2012. márc. 21. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy nap 5-ször egyél és csak keveset. Hasizom erősítőket ajánlok és vehetnél fitness dvd-ket is. Járj el futni, de először nem kell kilómétereket futni csak pár kört. Hogy mit egyél azt neked kell eldöntened, mert én nem tudom, hogy milyen ételeket szeretsz. Beírod a google-ba hogy diétás étrendek kiad egy csomót :)
2012. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 15évesen 120 kiló voltam.Most 85.(én is 17 vagyok..és193cm) Nekem a kondi segített! Szerintem leghatásosabb mert nem csont kollekció leszel hanem marad rajtad bőven izom is. Kajára figyelj próbálj meg sok fehérjét enni ,csökkentsd a szénhidrátot. De persze néha azért elengedheted magad..
2012. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mennyi idő alatt fogytál utolsó? és lóg a bőröd?
2012. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha kiszámolod a 15 év és a 17 év között 2 év van:D szóval 2 év alatt 35 kg. Tudom,hogy "sok " idő de nem lóg a bőröm! még kb 4-5 KG felesleg van rajtam. Most elkezdtem diétázni( utolsó 5 kg-ot már nem lehet rendes kajálással leadni..), de kb 30kg-tól ugy szabadultam meg,hogy kicsit kevesebbet ettem mint régen( de heti 3X benyomtam kakaós csigát stb..)+ugye a kondi heti 3-4 X.
2012. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TomMunk válasza:
Ha van szabadidőd, akkor keress egy neked tetsző sportot! Én egy éve kezdtem úgy amatőren deszkázni, mert nagyon megtetszett, és egész jól nézek ki úgy, hogy azt eszek és iszok, amit csak megkívánok, DE MÉRTÉKKEL.
2012. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zsoficica99 válasza:
én meg 12 éves vagyok 166 cm és 66kg az sok? :O
2012. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én imádom a magas, kicsit husibb pasikat. Mivel nem csak én vagyok így vele, ne erőltesd annyira a fogyókúrát :) még fogsz nőni is úgyis. De ha már mindenáron fogyni akarsz, akkor kevés evés és sok mozgás, persze egészséges kereteken belül.
2012. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szergej Szlemanovics válasza:
A szétválasztott étrend diétis nagyon ott van. egész hatásos..persze sportolás mellett
2012. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!