Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban jobb, biztonságosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jobb, biztonságosabb párkapcsolatban élhetnek azok a nők, akik a félénk, visszahúzódó, határozatlan fiúkhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

Ismerőseim között, azok a domináns nők vannak házasságban vagy hosszú komoly kapcsolatban, akik a kis puhány félénk határozatlan pasikhoz vonzódnak. Talán egy ilyen fiú nem csalja meg a párját meg el sem hagyja, mert nem elég tökös ahhoz és fél attól, hogy ezeket megtegye a barátnőjével.

Ergo az ilyen domináns típusú nők, akik ilyen típusú pasikhoz vonzódnak, azok sokkal szerencsésebbek, mert boldogok ilyen típusú pasikkal és ráadásul nagyon kicsi az esélye, hogy egy ilyen pasi elhagyja, megcsalja őket


2013. ápr. 16. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonzódnak hozzájuk, csak nem mernek jobbat keresni. Ezt a domináns-alárendelt baromságot hagyjuk, nem erről szól a kapcsolat. Kölcsönös motiváció, ennyi. Egy gyávább fajta nőnek könnyű együtt lenni egy balf.sz csávóval, és őt megcsalogatni, mint rábízni magát egy magához hasonlóra, hiszen az tudja, hogy milyen
2013. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néha kiderül, hogy az ilyenek a legaljasabb dögök.
2013. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már ebben sem bízom. Ha valaki tele van komplexusokkal, az előbb-utóbb megbosszulja magát. Egy ismerősömet is anno mindenki ajánlgatta egy nőismerősömnek, több diplomás, igazi jófiú, intelligens...most pedig egy alkoholista féreg, csalja a feleségét, mocskolja folyamatosan, mert hogy ő most aztán mindent bepótol. Fiatal korában ugyanis nem járt közösségbe, nem szórakozott.

Ez biztos nem általános, de az az igazság, hogy lehetetlen megmondani előre, hogy valaki milyen lesz x év múlva.

2013. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es De én kimondottan az ilyen tipikus dominákra gondolok, akik szexuálisan vonzódnak a töketlenekhez. Ismerek ilyen nőt ne is egyet.
2013. ápr. 16. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, igaza van az előttem szólóknak.

Mivel domináns, egy komoly férfi nem marad meg mellette ezért összejön, ha már más nincs alapon egy tutyi-mutyi alakkal, aki még a gyerekekkel is el van míg ő közben csalja a férjét egy igazi férfival, akivel csak szexkapcsolatot tud kialakítani.

Én nem egy ilyet ismerek, filmes példa rá mondjuk a Másnaposokból a fogorvos, akinek a felesége chip fiúkkal lépett félre.

2013. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös

Biztos van olyan nő is, akikről ti beszéltek, de én most kimondottan olyan katonás dominákra gondolok, akik képtelenek lenni igazi férfival, egyszerűen nem vonzódnak hozzájuk, nekik a kis aranyos töketlen pasik jönnek be.

2013. ápr. 16. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Talán egy ilyen fiú nem csalja meg a párját meg el sem hagyja, mert nem elég tökös ahhoz és fél attól, hogy ezeket megtegye a barátnőjével. "

az fel se merül benned, hogy szeretik egymást, és azért nem csalja fűvel fával?

inkább azért tökös mert kitart egy nő mellett

2013. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont azokról van szó, nem érted?
2013. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen összefüggés nincs. Életem eddigi legjobb, legstabilabb kapcsolatában vagyok benne úgy, hogy a férjem a dominánsabb kettőnk közül, én pedig a határozatlanabb. Nem ilyen tényezők határozzák meg, hogy boldog lesz-e egy kapcsolat, vagy sem. A megcsalás sem ettől függ.
2013. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!