Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Néz valaki közületek rendszere...

Néz valaki közületek rendszeresen híresebb Youtube-reket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt Smosh-tól kezdve, pewdiepie-ra, Dan and Phil,vlogbrothers,a britekre (ikrek, Zoella, Alfie, Marcus, stbstb). Mit gondoltok erről a "kultúráról" már? Kik a kedvenceitek és kikkel találkoznátok szívesen?

2014. jan. 19. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hatalmas YouTuber fan vagyok. Elsősorban PewDiePie, Jack és Finn, Zoella, Tyler Oakley, Troye Sivan és Fine Bros videókat nézek. Legszívesebben Felix-szel, az ikrekkel és Tylerrel találkoznék, őket ismertem meg először, ők a legeslegnagyobb kedvenceim. :)

Szerintem kifejezetten jó dolog, hogy ennyi youtuber van. Sok embernek erőt adtak, mert a YouTube-osok közül sok mélyről jött. Van köztünk volt mániákus depressziós, étkezési zavaros, öngyilkos hajlamú, stb. Rám egészen inspirálóan hatnak, és a nagy nézettségnek köszönhetően sok embernek meg tudják mutatni a helyes utat, vagy megváltoztathatják a nézőpontját egy fontos dologban. Pl. Tyler Oakley, nyíltan vállalja, hogy homoszexuális. Azóta sokkal többen vállalják fel és kevesebb homofób emberbe futok bele Twitteren.

2014. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Én abszolút Pewdiepie fan vagyok, de ezek mellet én is nagyon kedvelem Troye Sivan-t, a Smosh-t, a Nigahiga-t, Lilith Moon-t és CutiePieMarzia-t! :) :D én is legszívesebben pewdiepie-al találkoznék, mert amikor a videóit nézem mindig nevetőgörcsöt kapok, pedig ez nálam elég ritka, és mindig jobban érzem magam tőle! ( de ez ízlések és pofonok).
2014. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én szirmai gergővel, goodlike-kal,sirius-sal találkoztam :)

És Szirmai Gergő a kedvencem :)

2014. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szirmai Gergőt én is imádom, Dancsóval együtt. Az ilyen magyar beautyvloggerektől feláll a szőr a hátamon.
2014. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 AngelVivianne válasza:
Kábé ugyanazok a kedvenceink! De jóóó! :)) Imádom Smosh-t, *brofist*, Dan-t és Phil-t meg még jobban, DFTBA!, és Zalfie shipper vagyok. :) Asszem ezzel elég sokat elárultam.
2014. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 AngelVivianne válasza:
De rajtuk kívül még nagy kedvencem Connor Franta és az egész O2L team, meg szeretem a FineBros videókat is. :)
2014. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Smosh, PewDiePie, Nigahiga, CutiePie, The Finebros, stb, magyarok közül Dancsó Peti, Szirmai, Pempi, Victoria's games, meg ilyeneket.De nem találkoztam még egyikkel seeeeeeeeeeeem :( :( :( :( :( Most a Smosh-ra vagyok iszonyatosan rákattanva, ha nem láttam az összes videójukat akkor egyet sem XD.Na pussz és brofist és minden amit csak akartok! XD
2014. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem a BarelyPoliticalt...fuck it. :D
2014. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Wáh napokig írhatnék úgyis kifelejtek valamit.Szóval nézek még Bart Bakert is.
2014. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
JennaMarbles.BAKKERMEGINTELFELEJTEKMINDENT!! -.-
2014. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!