Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan népszerűsítsem, illetve...

Hogyan népszerűsítsem, illetve tegyem láthatóvá a blogomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A napokban elkezdtem írni életem első blogját! :) A mindenem az írás (jelenleg az első könyvemen is dolgozom). Viszont ez a blog kezelés-népszerűsítés még elég lassan megy :\ Fogalmam nincs, hogyan kellene "láthatóvá tenni", illetve népszerűsíteni, hogy minél többen olvassák.

Előre is köszi a válaszokat, illetve szívesen fogadom az építő jellegű kritikákat is! :)


[link]


2014. jan. 22. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát öhm... Okos dolgokról írsz persze, de ezekben semmi világmegváltó nincs, de még új gondolat se vagy legalább valami egyedi látásmód. Unásig témázott dolgok, az elsőt végigolvastam, 2 perc az életemből. Maga a dizájn egész szép, de ennyiben kifújt a dolog, próbálj valami érdekesebb témát találni, mert ez eddig ilyen nesze semmi, fogd meg jól.
2014. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, igyekezni fogok. ment a zöld kéz :)
2014. jan. 22. 20:38
 3/3 anonim válasza:

Ahogy megláttam, rögtön arra gondoltam, hogy egy történetet fogok olvasni. Azonban meglepett, hogy ha az eddig elolvasott blogokhoz hasonlítom, nem teljesen ugyanolyan. Egyrészt azért van, mert nem észlelek összefüggő történetet. Lehet, hogy elkalandozott a tekintetem, de nekem ez a véleményem. Mellesleg helyesírásilag nem rossz. A legtöbb blog "összeroskad" az alapvető hibáktól. A szókincsed gazdag, ez pedig elengedhetetlen egy könyv írásához.


Nekem is van blogom. Ugyan más a témája, és ritkán tudok új bejegyzéseket írni, de azért belinkelem: mouryna-naploja.webnode.hu

2014. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!