Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Legjobb szórakozóhelyek...

EffyStonem96 kérdése:

Legjobb szórakozóhelyek Budapesten?

Figyelt kérdés
18. szülinapot ünneplünk most pénteken. Olyan helyet keresünk, ahol jót tudunk táncolni, és esetleg nincs belépő (lányoknak), vagy ha van, akkor nem horribilis összeg.

2014. jan. 22. 15:26
 1/4 anonim válasza:
Instant:D árakat nem tudok, egyszer voltam ott...
2014. jan. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
belépő pasiknak sincs, nemcsak csajoknak.. annyi csak, h viszed az igazolványodat, de ennyi.. azt hiszem h 12ooft volt egy vodka-narancs a nyáron, de ne fogj szavamon...
2014. jan. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Instantot ismerem, voltam többször, de nem az én világom. Kinéznek onnan...
2014. jan. 23. 16:00
 4/4 anonim válasza:
h érted h kinéznek? engem nem néztek ki, sőt... pedig nem rittyentünk ki, nem tudom hogy.. amúgy volt még egy hely, a Dob utcában, ha jól emlékszem, kissé romkocsmás, de éjfél előtt csak 8oo ft volt a koktél:) lehet h ez az a Doboz nevű hely, de nem tuti......
2014. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!