Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sziget napijeggyel lehetséges...

Sziget napijeggyel lehetséges tovább bent maradni a fesztiválon mint ameddig lehet?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy adott napra napi jegyet, akkor meglehet csinálni hogy másnap is még bent maradjak? Figyelik a szalagokat? Ha esetleg elkapnak hogy tegnapi jeggyel vagyok bent, akkor az valamilyen következményt vonhat maga után( bírság, büntetőügyi bármi)???

2014. jan. 26. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, figyelik, vannak ellenőrök, akik körbejárnak. Azonnal kivezetnek a fesztivál területéről. Hogy egyéb következménye van-e, nem emlékszem, de a jegy hátoldalán az általános szerződési feltételekben biztos írják.
2014. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor semmi esélye? Mert emlékszem pár éve(3-4)találkoztam olyanokkal akik úgy voltak bent.
2014. jan. 27. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Én idén is (tavaly, de fura :D) hallottam sok olyanról. Vannak olyanok, akiknek mákjuk van és nem találkoznak "ellenőrökkel", de például én is találkoztam. Még szerencse, hogy bérletes voltam. :) Igaz, ez a VOLT-on történt, de Szigeten is ugyanígy megy
2014. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát 1-2 ember biztos van, aki megússza, stb., de erre nem lehet alapozni. Alapvetően ellenőrzik a dolgot, én nem kockáztatnám.
2014. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én voltam hetijeggyel kétszer is, bent sosem néztek, legalábbis én nem vettem észre, hogy lennének "ellenőrök". Két barátnőm tavalyelőtt csinálta ezt, hogy bent maradtak egy plusz napot. Nem vették észre, minden oké volt.
2018. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!