Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A 2014es Sziget fesztivalra...

A 2014es Sziget fesztivalra 14-16 (3, vagy tobb) lanyoknak mennyire biztonsagos menni? Tobb fellepot regota szeretnenk megnezni, nagy kedvenceim vannak kozte! Minimum egy szulo kiserni fog.

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Ha aggódtok, akkor szerintem úgy menjetek, hogy elmentek, és minden nap végén hazamentek, majd másnap újra mentek. Már ha ez kivitelezhető. Én például Novarockon voltam így, haverom Hegyesben lakik, így a koncertek vége után 1 órán belül már náluk voltam, aztán reggel újra ki - ez a fesztivál vlaamilyen szinten még keményebb is, mint a sziget, mert az egész egy rohadt poros részen van, így a koncertek eléggé megviselik az embert, ha kavarog a sok por, ráadásul mikor mászkáltam, nem egy szétvert sátrat láttam, de a "legjobb" az volt, hogy egy magyar gyereket flevettünk visszafele, aztán elvittü kegy darabig, mert szegénynek lelopták a négy kerekét a kocsijáról a parkolóban...

2014. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kivitelezheto, Szegeden lakok, nincs ismeros Budapesten. Koszonom a valaszt :)
2014. jan. 30. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Esetleg érdemes lenen egy koleszos szobát bérelnetek. Rockmaratonkor - hogy mást is emíltsek :D-mi ezt cisnáltuk, elvégre 1 hetes volt.

Viszotn ha együtt maraadtok végig - és nem lesz nagy ivászat, vagy egyéb olyan dolog, ami betehet, akkor nem lesz probléma.

2014. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is rendszeres szigetre járóként szeretnélek megnyugtatni, hogy azért nem annyira durva a hely a sziget. De a cuccaitokra vigyázzatok, az fontos. Szerintem is az a legjobb, amit az előző kettő ember javasolt, egy hazajárós heti jegy.

2014. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!