Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel töltitek a hétvégéket?...

Mivel töltitek a hétvégéket? Leírnátok nekem, mivel megy el a szombat-vasárnap? Illetve fiú/lány, hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert folyton unatkozom. :((( Pedig hét közben minden nap sokat dolgozom. Hétvégén: sportolok haverokkal(futás, squash), beszélgetünk, hülyülünk a pasimmal, takarítok (mindig), főzök (mindig), anyukámmal, anyósommal, bátyámmal dumcsizok, olvasok, filmet nézek (direkt nem TV-t írtam, csak 1-1 műsort), rejtvényezek, rajzolok, festek (na ezt nem minden 7végén), számítógépen játszom (nem sokat), gondozom, takarítom a kis házi-kedvencemet, játszom vele, néha otthoni meló is van, és most éppen lakásfelújításban vagyunk, az új lakásba is

átmászkálok...nem értem, miért unatkozom mégis? Úgy érzem elszalad mellettem az idő, valami fontosat kellene csinálnom. :((( 35/L


2009. dec. 6. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve folyton úgy érzem, valami teljesen újra lenne szükségem, hogy feldobjon...:(((
2009. dec. 6. 18:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk szombatonként (fallabda(squash)) vagy a Mikivel van ezdésünk nekem + father vagy a Viktorékkal játszunk 2 pályán (megjegyzem hogy eléggé jól játszunk). Vasárnap 3-4 edzés (megin fallabda) 4-5 haverral játszok, 6-7-ig meg father + 2 munkatársa 2 pályán. (Squash Forever!)

Amúgy én is rajzolok ilyen Anthro-kat, sárkányokat, kocsikat stb És te miket rajzolsz?

Ja + gépezek én is (Kaspersky Forever!) vagy kutyázok az udvaron. Meg nyáron haverokkal szoktunk (mittomén kb 1 7en 4-6-szor) azt csinálni, h kimegyünk cangázni 3-4 óra környékén és csak este 11-kor megyünk haza (de legalább 5-en vagyunk) :-) azért elég jól elvagyunk... Nézek én is filmeket.......................


Tigergrouppe

2010. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[előző]

Bocs *Szoktam én is filmeket nézni (csak sci-fi)*


Ja és 14 vok, fiú


Tigergrouppe

2010. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!