Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti is várjátok már a tavaszt?

Ti is várjátok már a tavaszt?

Figyelt kérdés

Az olyan tavaszt, amikor már zöldek a fák, virágok vannak, jóidő van, kellmes illatok terjengenek, öröm kint lenni a szabadban, csicseregnek a madarak, egész délután kint lehet lenni, süt a nap de nem anyira hogy megrohadj, hanem csak kellemesen.és amikor benned van a tudat, hogy mindjárt a nyár is megérkezik!



?


2014. febr. 4. 13:42
 1/3 anonim válasza:
Én már nagyon várom, éppen abban a formában ahogyan megfogalmaztad. De ez még legalább két hónap, ha nem több.
2014. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon várom :)


De azt figyeltem meg, hogy ez már szinte nincs is amit mondasz.


Márciusban még hó esik, áprilisban meg TALÁN van ez, de még akkor is vagy nagyon meleg van, vagy inkább őszi idő. Május elsején szoktam először leégni, szóval az meg már túl meleg.


Még emlékszem 10-15 évvel ezelőtt márciusban nálunk virágoztak a nárciszok, tulipánok, és tényleg az a kellemes tavasz volt :) hiányzik.

2014. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
remélem azért lesz IGAZI tavasz
2014. febr. 4. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!