Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Várjátok már a tavaszt?

Várjátok már a tavaszt?

Figyelt kérdés
Én már nagyon várom.Utálom a telet.Szerencsére már csak a Február van hátra és itt van Március.

2013. jan. 27. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Joshy Ca$h ***** válasza:
85%
Én is nagyon várom, az a kedvenc részem mikor a lányok kezdenek egyre lengébben öltözni:)
2013. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Detto én is várom. Főleg a május-június hónapot, akkor már elég sokáig van világos, általában akkor legszebb a természet akkor már zöld minden, de még nincs olyan hőség, persze ez a májusra vonatkozik.

Én már várom alapból utálom a telet, ezt a hideg időt, amikor rétegesen öltözködök aztán beltéren meg nem győzök vetkőzni plusz könnyebben megtudok ilyenkor fázni meg baromira idegesítő amikor a jeges utakon megyek végig lassú tempóba így hamarabb kell elindulnom, azt meg főleg utálom hogy fázik a cipőbe a lábam, még a bakancsba is.

2013. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

YEP!


Tegnap jéggé fagytam mire hazaértem, itt szenvedtem az ajtó előtt, mert három percig képtelen voltam elfordítani a kulcsot a zárban, úgy lefagytak egy jó kesztyűben is az ujjaim.


Inkább a hőség! :D Egyszerűbb egy üveg vizet magammal cipelni, mint egy szkafandert.

2013. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
30%
Én még az igazi telet várom nagy hóval, vagy legalább egy kis köd és eső jöhetne :D
2013. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon várom a tavaszt, szeretem a telet is, de az itt már megvolt, volt szép nagy hó, meg kemény fagy is. Mostmár unom a havat és a tavaszt várom. Főleg azt, hogy hétköznaponként reggel 6kor ne a sötét, hideg utcára kelljen kilépnem már, hanem a világos és langyos hőmérsékletű utcára, de az még odébb van tudom.
2013. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Igen, elegem van már a télből. Valami mediterrán országba kellene költöznöm, mert a hideget utálom, de a meleget imádom.

Nem szeretem, hogy rétegesen kell öltözködnöm, jég van, kevés a napsütés és drága a fűtés.

2013. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
Nagyon várjuk,mert sok a gázszámla.
2013. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is naaagyon várom már.De én inkább a nyarat.Imádom a meleget.Ettől az időjárástól meg csak depressziós vagyok egész nap.Semmi jó nincs a télben.
2013. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
nekem mindegy , tavasszal se fognak jobban élni az emberek és amég nyár nem kezdődik ugyis fűteni kell hiába van tavasz
2013. jan. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!