Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van egy blogom. Olyan fél...

Van egy blogom. Olyan fél hónapja létezik, de a baj az, hogy egyre kevesebben látogatják. Tudnátok segíteni, hogyan népszerűsítsem blogomat?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 11. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért látogatják egyre kevesebben, mert vagy nincs idejük, vagy mert nem köti már le őket. Hirdetheted amennyit akarod,de ha nem köti le őket akkor úgyse mennek fel rá.
2014. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Aha, értem.. az egy dolog hogy írsz egy kérdést, de azért link nélkül is lehet segíteni, tanácsokkal..nem hogy ilyen unalmas oldal linket hirdetsz itt, ahol az emberek kérdeznek..az se érdekel ha le pontoz valaki de akkor is milyen az már hogy itt hirdeted azt az unalmas irodalmad..link nélkül is segítenek, ilyen uncsi dolgokat ne linkelj. Kössz..
2014. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az előző válaszolónak: lehet hogy unalmas, de épp ezért kéne a segítség. Nyílván ezért látogatják egyre kevesebben, ezt én is észrevettem. Azért raktam ki azt a linket, hogy megkapjam azokat a tanácsokat, amivel jobbá tehetem blogomat, így egyszerűbb.
2014. febr. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!