Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a blog?...

Szerintetek milyen ez a blog? Tartalmilag/Kinézetileg Léci normális válaszokat!

Figyelt kérdés

[link]

Értelmes válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. febr. 13. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

*légyszi

*teenager

borzalmas a sztori a helyesírás és a kinézet is

2014. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a nyelvtan órát .....aranyos vagy nagyon! És építő kritika sem árt.
2014. febr. 14. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hosszú leszek, azért előre is elnézést, de akad bőven észrevételem és tanácsom. :))

Először is a kinézet: Őszinte leszek, én ehhez nem értek, mármint a fejléckészítéshez, meg a blog kinézetéhez meg stb. de szemem az van, így véleményt egész korrekten tudok alkotni. Neked ugyebár nincs fejléced, ami engem különösebben nem zavar, de azt elárulom, hogyha rendelsz valahonnan egy szépet, az sokat dobhat az olvasottságon. Viszont a háttered, szörnyen bántja a szemem. Az a masszív lilás kék engem nagyon kikészített, szóval szerintem kicsit finomíts a színeken, ne legyen ennyire rikító. A betűméret jó, bár a szöveget rakhatnád sorkizártra, mert szebben néz ki.

A történet: Hát, ne kerteljünk... eléggé sablonos a sztori, nagyon elsieted a dolgokat, és nem igazán dolgozod ki a fejezeteket. Ugyebár eddig három van benne, ami egy napot takar. Egyrészt nyugodtan mehetne az egész egybe, másrészt pedig szerintem nagyon gyors. Hopp jöttek a srácok, hopp beléjük zúgtunk, hopp az egyik megbántotta a csajszit és hopp ki is békültünk. Nagyon irreális, a kapcsolatok nem így alakulnak egyik óráról a másikra. Szóval kicsit fordíts több időt a részletességre, dolgozd ki jobban, mert egyébként ez a gimis életről szóló sztori nagyon sok embert érdekel, ha pedig még igényes is, az még többet! :)

Nyelvtanilag: Hát, nem vagy egy helyesírási bajnok, az tény. Akadnak ragozási hibák, hosszú rövid mássalhangzó problémák, de én vagyok az aki leírta a hajót két j-vel szóval nekem van a legkevesebb jogom ilyenbe beleszólni. Egyébként a helyesírási hibákat szerintem kétféle képen lehet orvosolni. Első: A word-ön egész jó a helyesírás ellenőrző, szóval használd nyugodtan. Kettő: keress egy úgynevezett bétát, aki átolvassa és kijavítja a nyelvtani hibáidat, esetleg egy kicsit átfogalmazza a rövid, vagy értelmetlen mondatoka,t és figyel az időkre.

Összességében nem vagy reménytelen eset, sokat kell írni, hogy egyre jobban menjen, csak kicsit fordíts rá több időt. Írj, írj és írj, és akkor tényleg egyre jobb leszel! Remélem sikerült segítenem! :))

2014. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!