Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kultúrált szórakozási, ismerke...

Kultúrált szórakozási, ismerkedési lehetőség?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már egy ideje nem mozdultam ki sehova, péntek esténként. Unom már hogy a szórakozóhelyek többsége az ivásról szól, meg az olyan hangos zenéről mely melett beszélgetni esélytelen. Gimnáziumban még elment az efféle szorakozás, de manapság már rájöttem hogy ez nem vezet sehova, nem látom értelmét. Úgy is fogalmazhatnék hogy megkomolyodtam. Továbbá az is a problémám hogy (tisztelet a kivételnek), nem túl komoly lányok járnak ide, és akkor még finoman fogalmaztam. Lehet hogy az is közrejátszik, komolyabb kapcsolatot szeretnék már. Ilyen helyen erre nem látok esélyt.


Tudna ajánlani valaki olyan szórakozóhelyet ahol egy péntek estét kultúráltabb körülmények között tudnám eltölteni, magasabb értékrenddel rendelkező emberek környezetében? Sajnos a magamfajtáknak manapság az ismerkedés sem könnyű és tapasztalatom sincs igazán ezen a téren. De próbálok dolgozni rajta. Ezügyben is szivesen várok tanácsokat.


Köszönöm a válaszokat előre is!

24/F



#ismerkedés #szórakozóhely #kulturált #kultúrált szórakozás
2014. márc. 4. 21:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!