Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Neten társkeresőkön kívül...

Neten társkeresőkön kívül milyen ismerkedési lehetőség van?

Figyelt kérdés
Hímnemű, 29 éves egyed részére. Közösségi oldalak kilőve.
2013. jún. 7. 23:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Túrázó csoportok.
2013. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
pff :D
2013. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Való élet
2013. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Felejtsd inkább el a netet, lassan beköszönt a nyár, a jó idő. Ne otthonról akarj ismerkedni, ki kéne menni néha az utcára is emberek közé ;).
2013. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kiülsz egy sörrel valami parkba és várod a kapást, mint valami öreg horgász :D Nekem már bejött egyszer.
2013. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"ki kéne menni néha az utcára is emberek közé ;)."


Eddig oké. Van egy műsor az egyik adón, a "Hogyan készült?" Ott végig mutatják a munkafázisokat, ahogyan az alapanyagból késztermék lesz. Ebben az esetben csak a kezdőfázist és a végeredményt mutatod, a közbenső részeket nem.

2013. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ilyen életkorban nem neten sokkal nehezebb, lévén, hogy a nők java része már házas, és gyerekeket nevel. Ha csak azt nézzük, hogy pl. utcán hányat kéne leszólítani, hogy egyedülálló akadjon közte, máris csóválhatjuk a fejünket, és még azt nem vettük számításba, hogy van-e közös szimpátia stb. A neten meg nem azok keresgélnek, akik házasok, legalábbis javarészt. Szimpla logika.


Tudom, hogy divat előítéletesnek lenni a nettel kapcsolatban, nehogy az embert kockának vagy lúzernek titulálják (uram isten, katasztrófa lenne...), de kapjunk már észbe, 21. században vagyunk. Fogadok, hogy akik a való élet mellett protestálnak itt, azok minden nap órákon át a telefonjukon lógnak, meg ilyesmi. Tisztelet a kivételnek.


A netes ismerkedés is olyan, mint a többi. A kapcsolatépítés -- talán hihetetlen -- élőben zajlik, a net csak a kapcsolatfelvétel módja. És megjegyezném, még kulturáltabb is, mint amit a többség csinál manapság, hogy részegen egy kocsmában ismeri meg a nagy őt. Fura, hogy ezt dicsőítik, az elektronikus változatot meg lenézik a kockafóbia miatt. Gondoljátok, hogy ha az ember hetente kiküld pár emailt, akkor már automatikusan ki se mozdul a fényre?


Mindezek fényében jól esne, ha valaki a kérdésre is válaszolna, lévén, hogy ez az oldal célja, vagy mi a fene. Ha a kocsmás verzióról lesz kérdésem, akkor azt fogom kiírni.

2013. jún. 7. 23:37
 8/21 anonim ***** válasza:
Maximal respect a kérdező eme kommentének. Egyetértek.
2013. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha a fiatalabbak is bejönnek, akkor azért nincs nagy gond. 29 férfiban még elég fiatal.
2013. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, kedves kérdező, hogy a neten most nagy a pangás ilyen ügyben.

Én az összes eddigi csajomat neten fogtam be, chat.hu-n és iwiwen. Ezek mára kihaltak, mindenki a facebookon van fent. Hogy ott hogy lehetne csajozni, arra még nem jöttem rá.

Ha te egyszer rájössz, vagy találsz egy erre alkalmas oldalt, szólj nekem is.


31F

2013. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!