Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szintetizátoron szeretnék...

Szintetizátoron szeretnék megtanulni, játszani. Szerintetek, mennyi idő kell hozzá, valamint milyen gépet ajálotok, amin a későbbiekben majd játszanék is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 07:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szinten akarsz tudni játszani. Én tök amatőr vagyok, és amikor vettem, akkor előtte csak számítógép billentyűzeten próbálgattam egy kicsit, és a legelső zenét, amit megtanultam, azt néhány nap alatt megtanultam (igaz, nem perfektre). Az ez volt:

http://www.youtube.com/watch?v=72BYjy-bW6M

Ennek csak a jobb kezesét tudom eljátszani két kézzel.

Szóval egy ilyet akár néhány nap alatt, vagy egy könnyebbet néhány óra alatt is meg lehet tanulni, akkor is, ha előtte sose játszottál.


Ajánlani azt én nem tudok, én a legolcsóbbat vettem, ami a boltban kapható volt (30.000 forint).

2014. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!