Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 12 éves vagyok, és ez a...

12 éves vagyok, és ez a második könyvem és a tartalmát leírom! Értékelnétek, hogy érdemes-e folytatni (, és esetleg a későbbiekben kiadni)?

Figyelt kérdés
Egy 11 éves Lilla nevű lány eddig a Nagymamájánál élt,mert szülei nem törődtek vele.Most titkos ok miatt el kell utaznia a Nagybátyjához,aki egy messzi kis faluban él.A faluban lovas kocsikkal közlekednek,levelekkel kommunikálnak és romos,kis házakban élnek.Ám Lilla egy hatalmas,régies bár gyönyörű házba kerül.A kertben van egy kőfallal körbevett terület,csak egy zászló látszik ki onnan.A ház 2 emeletes,és Lilla észrevesz egy személyt aki figyeli őt a 2. emeletről.A házban találkozik egy szolgálólánnyal,akivel összebarátkozik.Sokat érdeklődik a második emeletről,bár a szolgálólány (Maya) szeretné elkerülni a témát. Mayától később kap egy nyakláncot,egy kissé torz alakú medállal.Lillának nagyon tetszik,de fogalma sincs róla,hogy a későbbiekben sok szerepe lesz.Lilla felfigyel arra is,hogy egy férfi meg akarja szerezni a medálját,és egyre több oka lesz gyanakodni,hogy a 2. emeleten egy gyerek lapul,és a fallal körbevett területről már ne is beszéljünk.Miközben Lilla a nagybátyjával ismerkedik a medálját ellopják,de eddig senkinek se szólt a férfiről aki a medált szeretné.Ebbe az ügybe felnőtteket nem akar bevonni,így egyre hamarabb meg szeretné ismerni a 2. emelet rejtélyeit.Vajon visszakapja Lilla a medálját?Ki bújkálhat a 2. emeleten?Mi van a kőfal mögött?Ez mind kiderül a könyvemből!
2013. nov. 17. 16:51
 1/8 anonim válasza:
Szia.Olvastad a titkos kert című könyvet?
2013. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia

Régebben igen,egész jó volt! :)

Nagyon hasonlít?Az ötlet egyáltalán nem onnan van! :(

2013. nov. 17. 17:42
 3/8 A kérdező kommentje:

Javítottam!

Hogy az "ötletelvevős" kommenteket elkerüljük a kőfalat átjavítottam egy sűrű fenyőerdőre! :)

2013. nov. 17. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! még ha fenyőerdőre változtatod, akkor is túlságosan hasonlít! Sokan ismerek az eredeti könyvet és a te könyved teljesen ugyanolyan. Biztos vagyok benne, hogy onnan jött az ötlet. Ha olyan könyvet akarsz írni amit emberek szívesen olvasnak akkor saját ötlettel kell előálnod, olyat kell írnod amilyet még senki sem írt előtted. Sok sikert hozzá!
2013. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazad van :(

Már pár dolgot átváltoztattam,de még próbálkozok.Ezt már biztos csak a saját szórakozásomra írom meg (max. a családom elolvassa),de legalább jó gyakorlás! :)

A következő könyvemet már biztos jobban átfontolom! :)

2013. nov. 17. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Kár, pedig már kezdtem azt hinni, hogy milyen ügyes vagy :(
2013. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennel jobban mar nem birtad volna ugyan azt a konyvet leirni. Legalabb ha csak a kert lett volna, de a gyerek, a szolga, a nagybacsi... ez azert mar nagyon szembetuno. Lehet, hogy nem szandekosan irtad igy, de probalj magadtol kitalani valamit, mert ez maximum onszorakoztatas lehet.
2013. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez már biztos csak önszórakozás!

A következő könyvem egyedi lesz,de nem szeretek semmit se félbehagyni,így ezt is befejezem! :)

2013. nov. 18. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!