Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatok meg a...

Hogyan szabadulhatok meg a maguktól bejövő internetes reklámoktól?

Figyelt kérdés

Böngészőtől függetlenül internetezés közben, ha rákattintok valamire, bejön egy, vagy több úgy ablak teli zavaró reklámokkal (ön nyert, tankok, travian, stb)

Olyan is előfordul, hogy miután bejön mellette a reklám, akkor az eredeti oldal amit néztem, nem reagál a kattintásra, frissíteni kell.

Mit javasolnátok?



2014. márc. 9. 09:29
 1/5 anonim válasza:
Ha chrome-ot használsz, töltsd le az egyik bővítményét, az AdBlockert! Nekem eltüntette az összes zavaró reklámot.
2014. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Malware-irtás.


Használsz bármilyen vírus-irtót, malware-keresőt, stb?


Ha nem, ideje elkezdeni. Ha igen, akkor frissítsd, vagy keress jobbat.

2014. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Adblock Plus kiegészítő van firefoxhoz és chromhoz is. És nem csak ezeket az új lapon megnyíló szemeteket blokkolja, hanem az adott weboldalon elhelyezett mozgó, villogó reklámokat is, is amiktől lassan töltődnek be egyes oldalak.
2014. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Nekem mind a 3 fennt van. A Pro(3)az email-bol is ki szedi a reklamokat.

2014. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs,rosszul irtam; fent van
2014. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!