Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a GTA San Andreast...

Letöltöttem a GTA San Andreast, crackeltem, elindul, kiírja, hogy ki csinálta az effekteket, leveleket, és utána hibajelentést ír ki. Miért csinálja ezt? Rákattintottam, hogy hibajelentés küldése, angolul azt írta, hogy:

Figyelt kérdés
Solve a problem with Grand Theft Auto: San Andreas Grand Theft Auto: San Andreas has stopped working properly. To solve this problem, go to the Take 2 Interactive website to download and install the update: Click to go online to the Take 2 Interactive website for update instructionsClick to go online to the Take 2 Interactive website for update instructions és hogy valamit frissítsek. Mit csináljak?
2009. okt. 25. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
cisnáltál valamit vele vagy csak simán feltelepitetted? amugy azt irja hogy menj fel a take 2 interactive oldalára és töltsd le a frissitést
2009. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
simán feltelepítettem, és crackkeltem, ezen kívül semmit
2009. okt. 25. 20:01
 3/4 anonim válasza:
És hogyan töltsem le a frissítést...Mert nekem is ugyanez a gondom!
2010. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is telepítettem crackeltem
2010. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!