Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nemsokára bolondok napja...

Nemsokára bolondok napja lesz. Hogyan szivassuk meg a tanárokat? : D Ötlet? : D

Figyelt kérdés
:)) valami nagyon viccesre gondoltam

2014. márc. 11. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg kerüljétek az elcsépelt vagy durva vicceket, hogyha nem akartok másnap egy nagyobbacska dolgozathullámon átesni. Mi egyik évben egy olyan tollal szórakoztunk, ami megráz hogyha megnyomod. Teljesen gyanútlanul be is vették mind, és sértődés sem volt, hanem vették a poént :D
2014. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 danikiller ***** válasza:
100%
AZ első válaszoljó jó választ adott de szerintem próbáljátok ki azt is hogy a szomszédos osztállyal helyet cseréltek oszt majd a tanár azt fogja hinni hogy rossz helyre ment be Xdd
2014. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi általánosban megcsináltuk a teremcserét. Angol helyett beültünk fizikára, és a tanár dogát íratott velük az áramkörből. A másik osztályban pedig egy németeseknek tartott a tanár angolt. :D
2014. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem sehogy ha nem akarsz valami fincsi beirást
2014. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Ne szivassátok meg a tanárokat, nem vicces. Nem begyepesedett felnőttként, hanem másodikos gimisként írom, ha rossz tanárt fogsz ki, balhé lehet belőle. Bár van olyan tanárom, aki valószínűleg maga is meg fog minket viccelni valahogy. De ne legyen durva, a tanár is ember, hárman vannak a családomban és egyikük sincs oda az eltűlzott szivatásokért.

A teremcsere vicces mert nem lesz semmi baja belőle senkinek. Esetleg pukipárna, az aranyos :)

2014. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 danikiller ***** válasza:
Pukipárna xD hogy ez nem jutott eszembe
2014. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a megfelelő tanár székére teszitek, akkor nevet egy jót és kölcsönkéri a következő órán a mókamester megtréfálására :) Bár az én angol tanáromat még nem láttam ülni, szóval van, akinél ez nem válna be.
2014. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pesze , én sem gondoltam nagyon extrémre!!!! Nem akarjuk őket megbántani!:) csak finoman! Rosszul fogalmaztam - hogyan vicceljük meg a tanárokat? Amúgy ők is minden évben megviccelnek minket , most mi jövünk!:) Köszi az ötleteket!

:)

2014. márc. 16. 10:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Tartsátok ti az órákat,a tanárt pedig ültessétek be a padba.

Nyilván az első felelő ő lesz.Ez nem egy elcsépelt ötlet!

2014. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vizezzétek be a krétákat

Tegyetek diót a szék egyik lábához (nagy reccs lesz)

2016. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!