Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a blogom?...

Szerintetek milyen a blogom? (linkelem)

Figyelt kérdés
www.happyorpainfullifeisonedirection.blogspot.com

2014. márc. 26. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Készülj fel, hosszú lesz...

Először is leszögezném, hogy nem olvastam végig, mindössze a szereplők jellemzését és az első fejezetet, amik eddig két kérdést szültek bennem: hány éves vagy? Ez a második írásod, vagy csak blogból a második, írtál már korábban is?

Aztán... hol is kezdjem. Ó, igen megvan! Az elejéről. Tehát akkor vegyük azt a "köszöntés, illetve szereplők" című részt. Az a köszöntés még oké, meg van, tökéletes, de a szereplők rész... szerintem felesleges bele. Mármint... az oké, hogy szeretünk képet kapni a szereplőkről, hogy pontosan hogy is kéne őket elképzelni, de azért ez édeskevés drágám. Na nem mintha én olyan nagy profi, vagy tapasztal író lennék, nem-nem, dehogy... csak azért leírhatnád majd valamely fejezetben, hogy ennek a lánynak kék (égszínkék, tengerkék, világoskák, sötétkék, zöldeskék, stb...), ilyen-olyan barna/zöld, arany vagy fekete szeme van, esetleg heterokrómiás. Mondjuk ez csak egy példa. Kíváncsiak lennénk az alkatára, szépséghibáira is (mert a Földön nincs olyan, akinek ilyen nincs), magasságára, hajszínére stb... És ott vannak még a szereplők "adatai". Szintén felesleges, mert ez egyszerűen NEM KELL, hisz a történetben majd szépen-lassan (vagy éppen két fejezeten belül) megadod nekünk ezeket, beleépítve a történetbe, nem? Nekem is van blogom, én is akartam benne "szereplők" fület csinálni, de végül lemondtam róla, pontosan emiatt. De ha már itt tartunk, a képek szerintem illenek a szereplőkhöz (már amennyit tudok róluk, az alapján), tehát ezt szerintem eltaláltad (-:


A második pont a helyesírás. Én sem vagyok benne nagy ász, de azért azt, hogy "kiált" nem úgy írjuk, hogy "kiállt" (vagy ha nem így érted, akkor állt ki, nem?), a kötőjel, vessző, pont, kettőspont, hármaspont, pontosvessző, kérdő- és felkiáltójel után pedig MINDIG kell egy szóköz. És nekem azt "tanították" egy írói oldalon, hogy nem halmozunk írásjeleket, tehát ilyen, hogy ?? nincs, csak . ... ? ! ?! esetleg !? van.


A harmadik pontban visszatérek a képekre. Nem hiszem el, hogy ne tudnád leírni rendesen azt a ruhatárat, egy (maximum két) mondatban abszolút lerendezhető, szerintem (bár esetemben akár több is, egyéni probléma, mert nekem még többi is van (-: $:)


És... eszembe jutott még pár kérdés, ha nem baj feltenném őket ide, kérlek szépen válaszolj, akár pü-ben is. Na szóval:

1, Miért szerepel benne a One Direction?

2, Miért a főszereplő lány a fiatalabb?

3, Miért tűnik úgy, hogy a nővére nem vállal majd túl pozitív szerepet?

4, Miért nem ismerem még a hibáit (átlag legalűbb száz van egy embernek, bár egy karakter általában csak hárommal, vagy többel rendelkezik). Pontosabban: mik a hibái? Kiderülnek majd?

5, Kérlek ne sértődj meg, de ő nem Mary Sue? Mert Mary Sue gyanús erősen. Na jó ne, csak gyengén, de hát az enyém is néha (-:

6, Katy végül jó kislány, rossz kislány, vagy menő hiper-szuper, okos-intelligens-rendes-kedves-elnéző lány kategóriába tartozik, vagy egyik sem?

7, Melyik One Dierciton taggal fogod összehozni? (Már ha összehozod). Mert ez tényleg érdekel (-:


Ja, és még ha nem is tűnik úgy, szerintem nem rossz a blog (-:

2014. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, hamar hozd a kövit! <3 :)
2014. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hamarosan fent lesz! ;)
2014. márc. 30. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó. folytasd! :)
2014. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!