Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a blogom?...

Tetszik nektek a blogom? Elmondanátok a véleményeteket? (Kreatív írásos. )

Figyelt kérdés

A blogomon nem a saját írásaim vannak, hanem magáról az írásról írok gondolatokat, akár tanácsnak is vehetőek. Tudom, hogy a dizájn nem az erősségem, de kíváncsi vagyok, tudtok-e valami építő kritikával szolgálnia tartalmát illetően. Köszönöm.


[link]


2014. jan. 3. 19:27
 1/6 A kérdező kommentje:
*szolgálni a
2014. jan. 3. 19:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig csak az elejét a költőkről.

Nos, bevallom nem vagyok egy vers rajongó, de nagyon tetszik ahogy kielemezted. Aki ma erről tanul, annak akár jól is jöhet mint segítség.

Maga a dizájn is tetszik. Látható betűk (végre nem folyik ki a szemem, hogy lássam is amit olvasok) nem giccses, nincs ezer szín. Számomra két kedvelt lakberendező mondta , hogy sokszor a kevés a jó. Ez igaz a dizájnra is. Sokszor az egyszerűség a legjobb megoldás.

2014. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hát azt én sem bírom, amikor rózsaszínre lilával írnak. :D De korábban azért pl. volt színe a háttérnek, az még belefér. Azt nem is vártam el, hogy végigolvasd. Egyébként igazából az egész értelme, hogy manapság nagyon sokan szeretnek írni, és gondoltam hasznos lehet néhány tanácsot megosztani, vagy akár megvitatni.

2014. jan. 3. 20:03
 4/6 anonim válasza:
Valami szép fejléc, feldobó háttér? :/ Csak ezt hiányolom. A többi nem rossz. HIDD EL NEKEM, sokkal többen érdeklődnek majd egy vidám, szép blog után! Üdvözöl: Egy blogíró Lilla
2014. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Volt már korábban sárga és zöld is. Volt fejléc is. Most épp fehér. Nem nagyon értek a dizájn részéhez, de elintézek egy jó fejlécet, már megkérdtem valakit. Köszi a véleményt. Neked milyen a blogod?
2014. jan. 22. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a blogodat, rengeteget segített ❤
2015. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!