Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fényképezőgép maximum 20....

Fényképezőgép maximum 20. 000Ft-ig?

Figyelt kérdés

Sziasztok,szeretnék venni egy jó kis fényképezőgépet maximum 20.000Ft-ig terjedő összeggel számolva!

Lehetőleg jó képet készítsen és ne legyen vagy ne annyira legyen zajos egy kép!

Szóval valami jót tudtok ajánlani,néztem sajnos árukeresőn meg mindenhol de ott nem tudok különbséget tenni mert ugye a 16megapixel-t mindegyik tudja,de még is nekem a legjobb kellene ezen az áron,



2014. márc. 26. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kategóriában nem igen van különbség gép és gép között. Inkább külső alapján válassz, nézd meg, melyik tetszik jobban kinézetre, tudásbéli eltérés úgysem nagyon lesz. Mint minden gépkategóriában, nagy márkák előnyben! :)
2014. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, ez a legalja, egyforma minőséget kapsz mindnél, 20e Ft nagyon kevés erre a projektre. Nem lesz az egyébként zajos, ha van fény.

Ha meg nincsen, akkor minimum 80-100e Ft körül van az a kompakt, amelynél érezhetően jobb képeket készíthetsz gyenge fényviszonyok között.

2014. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
csa szerzel hozzá + 10 ezer forintot és veszel egy sony dsc h 200 ast az szerintem nagyon jó
2014. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!