Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha a tavalyi fogási naplómat...

Ha a tavalyi fogási naplómat nem adtam le, milyen büntetésre számíthatok, ha idén újra szeretném váltani az engedélyemet?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semilyenre. Velem is előfordult már, nem is érdekelte őket. Utólag bedobtam a postaládájukba és ennyi... Személyesen azért nem vállaltam; de jobb kásőbb mitn soha... Persze eggyesüelttől függ... Olyan nagy büntetést nem adnak érte amúgy se, max erre az évre nem válthatod ki náluk az engedélyt... De szerintem ezt ne is mondd nekik. Holnap dobd be utólag a postaládájukba és váltsd ki az engedélyt...
2014. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy is nem hiszem sokan nézik ki adta le és ki nem... Örülnek ha van bevételük azért a 20-30k-s éves engedélyt nem mindenki engedheti meg.
2014. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ahol én szoktam kiváltani, ott addig nem adnak új idei engedélyt, amég le nem adod a tavalyi fogási naplót, ha meg két évet kihagysz, akkor újra kell vizsgáznod. Büntetésről még nem hallottam-. Én már kiváltottam az éves dunai engedélyt a családnak.
2014. márc. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!!!
2014. márc. 28. 07:15
 5/5 anonim válasza:
az új 2014es szabály szerint ha valaki nem adta le a fogási naplót akkor a következő éven dupla árat kell fizetnie az államijegyért, azaz 2000Ft helyett 4000Ft-ot.
2014. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!