Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi történt a RISE FM-el?

Mi történt a RISE FM-el?

Figyelt kérdés
Siófokon mindig azt szoktam hallgatni, de mikor most hétvégén voltam rendbe tenni a nyaralót, nem szólt! SSSSS volt hallható a 98.9 MHz-en. Ez volt az utolsó hallgatható adás arrafelé. Valaki tud valamit?

2014. ápr. 1. 19:08
 1/3 Mr.hardver ***** válasza:

Így megkésve...

A RiseFM befejezte sugárzását az Fm 98.9 frekvencián. Kis ideig úgy volt hogy elindulnak győrben is, de nem indították el a sugárzást időben így ettől elestek. A Rise vége felemár a program amúgy StereoFM néven sugárzott, amin a NiteRise szintén hallható volt!

A lekapcsolás egyik pillanatról a másikra történt, tartozási előzményei voltak!

Interneten a mai napig megy a StereoFm bár hamarosan már Club Fm néven lesz elérhető! A NiteRise is megy a mai napig voszont hamarosan Club Rise lesz a neve mivel nem veszi meg az üzemeltető Jones a nevet.

A későbbiekben a rádio nem tervez éteres adást!


A Club Play áprilisban búcsúztatta a RiseFmet! Egy hatalmas buli utoljára a Rise FM Djkkel és Timoval! Hatalmas buli volt és a Riserek utoljára élhették át az igazi Rise életérzést! Én is részt vettem rajta nagyon jó volt! Az egyik szeme sír a másik viszont nevet szokták mondani minden esetre ez volt a Remember RiseFm party!


Remélem tudtam segiteni!

2014. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az, vágjunk tönkre mindent...
2014. aug. 22. 08:29
 3/3 Mr.hardver ***** válasza:
Így van! Ezeknek semmi sem szent! Idioták...
2015. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!