Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy peugeot 206 GTI m...

Van egy peugeot 206 GTI m 2002 évjárattal. Ma reggel hideg inditasnal ez fogadott antipollution és catalizator fault Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
3 perce járhatott a motor mikor ezt írta ki, később már csak ez jelent meg antipollution fault+ égett a műszerfalon lévő sárga motor jel, de nem tapasztaltam furcsaságokat a kocsin. Mi lehet a hiba?

2014. febr. 18. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak túlszívta magát a hidegindítás miatt.

Lehet vele nyugodtan tovább menni, ha nem tűnik el a jelzés akkor ajánlott a szerviz!

2014. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem mondjuk csak a motor lámpa aggaszt, mert valljuk be nem azt jelzi, hogy az ablakmosó van fogytán :D Ha pl rádugnánk gépre mit írna ki hibának ? :)
2014. febr. 18. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell a szerviz! Százféle oka lehet!
2014. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, de gondoltam van akinek hasonló problémája van v volt és ha csak azt mondja, hogy sima dugulás nem fizetném ki a kiolvasás költségét
2014. febr. 18. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:

A kiolvasásnál dobhat ki többféle hibát!

Ez lehet a katalizátor, lambda szonda, de lehet egy egyszerű csatlakozó érintkezési hiba is!

Ezek közül, -a kiolvasás nélkül- honnan lehetne tudni, hogy melyik?

2014. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha sajnálod azt az 5000 forintot inkább add el az autót. arra meg igen kicsi az eély hogy valakinek ugyanolyan hibája legyen mint neked és ugyanaz legyen a megoldás is. ki kell olvastatni és akkor megmondják mi lehet a gond! de a hibaolvasás se mindig elég... sőt! az csak egy útmutatás.
2014. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!