Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem akar soha többé bulizni....

Nem akar soha többé bulizni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm (25) világ életébe nagy bulizó volt, discoba járt sokat, de több éve amióta ismerem csak házi bulit szerveztünk meg ő vagy 2-szer discozott... én (22) sose voltam ilyen, nem voltam lázadó aki folyton bulizni akar, csak amióta ismerem őt. Most is terveztük a húsvéti bulit meg beszélgettünk a júniusi szülinapomról is... Teljesen beleéltem magam erre most közölte, hogy könyveljem el soha többé nem akar bulizni, nem hiányzik neki, a piát amit húsvétra vettünk igyam meg mással vagy öntsem ki ez van... Nem tudom miért változott ekkorát, hogy mi lett vele... :'( :( Mit tehetnék?

2014. ápr. 13. 17:13
 1/1 anonim válasza:
Talán jobb belátásra tért :O... hogy mit tehetnél? Ne bulizz húsvétkor, ezer más programot csinálhatsz, és idd meg egyedül piát ;) vagy add oda másnak. Nyilván megvan az oka a változásának, max nem mondja e neked, ok nélkül senki sem csinál ilyet, lehet, hogy volt egy nagyon rossz élménye-nem lepődnék meg. Kérdezd meg, miért nem bulizik, és ne erőltesd rá!
2014. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!