Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buli. A párom el akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buli. A párom el akar menni bulizni, de látom rajta, hogy nem szeretné, hogy én is menjek. Mi a helyes?

Figyelt kérdés

Szerintem egy párkapcsolatban úgy helyes, hogy a párok együtt mennek bulizni.

Ő azt mondja, nem ismernék senkit, meg hogy mindig vele lennék, mert lehet, nem tudnék beilleszkedni.

Tudom, hogy kell a szabadság, (meg a baráti körünk ugyanaz) így nagyon sokszor hagyom, hogy hagy legyen csak a barátaival, meg ő is hagy engem, hogy lógjak egyet a barátnőimmel.

Meg amúgy szívesen mennék, nem félek, hogy senkit se ismerek.

Mi a helyes? :/ Menjek vele?



2014. ápr. 10. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
a párkapcsolaton belül nem kell mindig a másik nyakán lógni :) Levegő/szabadság is kell a másiknak. Hagyd, hogy olykor egyedül legyen, szüksége van rá
2014. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén. Menj el pizzázni és mozizni.
2014. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 WheneverYouWant ***** válasza:
90%
Valami oka biztos van hogy nem szeretné... Lehet hogy csak el akarja engedni magát teljesen. Tudod mikor az embernek sok gondja van és nem érdekli semmi csak hogy jól le igya magát... Nyilván ha lánnyal megyek egy buliba akkor nem fogom elhagyni magam. Az elég nagy szégyen ha a csajnak kell haza cipelnie. Meg fordítva is .. mind1. Szerintem hagyj neki 1-2 alkalmat, majd utána mész vele. Ha akkor sem hagyja megpróbálsz valami mást.
2014. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szöszi lány ***** válasza:
90%

"Szerintem egy párkapcsolatban úgy helyes, hogy a párok együtt mennek bulizni." és miért gondolod így?

Nem kell éjjel-nappal egymás nyakán lógni. Nyugi, biztos nem csinál semmi rosszat... Ha ennyire nem akarja, hogy Te is menj, akkor ne menj.

2014. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

tudom. :/

meg megbízok benne, szóval nem is arról van szó, hogy félnék, hogy valami olyasmit tenne...

hát nem tudom.

de köszönöm a válaszokat, sokat segítettek. :)

2014. ápr. 10. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja, hogy vele menj, szerintem ne erőszakold rá magad. Nincs olyan, hogy mi a helyes, ez kapcsolatfüggő. Mi pl. együtt járunk szórakozni és az egész baráti körünk olyan, hogy férfiak, nők, párok egyaránt beletartoznak, nincsenek külön fiú, vagy lánybulik.

Ha a párod inkább nélküled szeret bulizni, akkor bulizz te is egyet nélküle a barátnőiddel, ne ülj otthon, így neked is jól telik majd az estéd.

2014. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
10%

Szerintem márpedig menj el. Ha én igazán szerettem valakit, soha nem éreztem olyasmit, hogy "szabadságra vágyom".


Ennek ellenére próbáld megtalálni az arany középutat. Ismerkedj meg a barátaival, hülyüljetek, ilyesmi. Legyen olyan érzésük, hogy már te is a "csapatba" tartozol, illetve hogy a barátod milyen szerencsés, hogy ennyire jó nőt fogott ki. :)


Ha továbbra sem szeretné, hogy ott legyél, akkor ott márpedig valamilyen mutyi van.

2014. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tudok kivagy kérdező:D hány éves vagy?:)
2014. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tippelj, ki vagyok. :D
2014. máj. 3. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!