Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki leírná lépésenként,...

Valaki leírná lépésenként, hogy hogyan kell ebayról rendelni? >< Egy parókához alapból jár olyan hajsapka is?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 18. 07:58
 1/4 anonim válasza:
Engem is érdekelne,hogy hogy lehet rendelni. :)
2014. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Regisztrálsz ebay-en, aztán paypal-on, ott hozzáadod a bankkártyád, megerősíted kóddal, ami 3-4 munkanap is lehet hogy küldjék, aztán már tudsz fizetni. Utána ebay-en csak rányomsz hogy buy it now, aztán értelemszerűen van minden, továbbmész hogy fizetsz, átirányít paypalra, belépsz, leokézod a fizetést és kész is. Nagyon egyszerű rendelni.

Egyébként oda is van írva hogy kapsz hozzá egy hajsapit is. Én is rendeltem már cosplay parókát, meglepően jó minőségű, szép, puha, vasalható (120 fokon próbáltam csak), pedig az sem volt több 3000 ft-nál.

2014. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Muszáj paypalnak is lenni? valami baj van vele. .. a bank nem engedélyez vmit.. :( pedig jó a kártya
2014. ápr. 20. 09:38
 4/4 anonim válasza:
:( csak kártyával lehet?
2014. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!