Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes házi etetőanyag-kotyva...

Érdemes házi etetőanyag-kotyvasztással foglalkozni? Vannak mellette-ellene szóló érvek, de időben, anyagilag, hatékonyságilag megéri a fáradtságot?

Figyelt kérdés
Gyerekként dara,zs.morzsa,tápok,kukorica,kenyér(azok formái ugye),giliszta,esetleg csonti volt elérhető számomra,mint etetőanyag/csali.Elkezdtem ismét pecázni,ezeket favorizálom,néha többféleképp variálva,megbolondítva otthoni cuccokkal....de valami nem jó,mintha megváltozott volna valami az évek alatt.Van hogy a munkába is a TUTI etetőn gondolkodok,és nem is pecázni megyek ki,hanem kipróbálni azt...Még nem vettem soha pelletet,mixeket,de kipróbálom,mert így is elköltök pénzt,de tesztelgtni kell,stb.A boltinál,már megtették helyettem,és bevált.Lehet hogy 2-szer annyiba kerül,de ha méretes a hal,szerintem kárpótol.Mi a véleményetek?

2014. ápr. 20. 13:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!