Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Anyukák, apukák! Ti elengednét...

Anyukák, apukák! Ti elengednétek 16 éves lányotokat, a szintén 16 éves barátnőjével fesztiválozni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel eléggé korlátozottnak érezzük magunkat, a helyi diszkókat pedig inkább kihagyjuk, ezt inkább ne részletezzük..

Szóval, volt egy vad ötletünk és arra gondoltunk, hogy idén leruccanunk valamelyik fesztiválra, persze csak a józan ész határain belül...

Szóval, a nagy kérdés, ti elengednétek, az amúgy rendes és jól tanuló lányaitokat teljesen egyedül?

Minden választ örömmel veszünk :)



2014. ápr. 22. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Saját példa: 16 vagyok, a barátnőm 17. Tavaly napijeggyel voltunk Volton, idén bérlettel térünk vissza. Egyedül nem engednek el minket, tekintve, hogy én borsodi vagyok, ő pesti, elég nagy táv. A szüleimmel megyünk Sopronba, ők ellesznek ott, kiruccannak Ausztriába, várostnéznek kedvükre, mi pedig bemegyünk reggel a fesztiválra és majd este jövünk. Így őt is és engem is jószívvel elengednek. Ha valamelyikőtök őse vagy nagyobb tesója benne van, lehet így szívesebben engednek el. Egyébként egyedül se lenne para, de nekem jó volt, hogy esténként se sátraznom nem kellett az ijesztő részeg emberek között, se egyedül eljutni a szállásra szintén ijesztő és részeg emberek között. Napközben egyébként minden szuper, csak óvatosnak kell lenni.

Tipp: Ha mentek akkor sürgősen nézzetek szállás után (ha nem sátraztok, amit nem feltétlen ajánlok 16 évesen, bár nem tapasztaltam még) mert eléggé fogyócikk :)

2014. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!