Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » FIATALOK! Hányra kell haza...

FIATALOK! Hányra kell haza mennetek egy átlagos buli után?

Figyelt kérdés
Légyszi nemet és kort is írjatok. Én 17 éves lány vagyok.

2014. ápr. 23. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor akarok, de nem vagyok nagy bulizó szóval ritkán. Legutóbb csapatépítő buliról jöttem meg hajnali negyed 4kor!
2014. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia. És mennyi idős vagy? Mert ha 20 felett akkor azért... :D
2014. ápr. 23. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb környéken lakunk, apum hajnal 2 körül is eljön értem, ha megkérem. Nem sokat járok bulira, legutóbb osztálybuliról 1-kor fogyott a tömeg, eljöttünk hát mi is.

16/L

2014. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kis faluban nőttem fel, szóval a buszok elég hektikusan mentek. Ritkán jártam el, akkor is inkább házibuliaba ami ottalvós volt. Ha valami helyre mentünk, és onnan haza, akkor olyan 11 és éjfél között jött át értünk valamelyikőnk tesója vagy szülője kocsival.

19-20 évesen már viszont nem akartam anyámékat ilyesminek kitenni, egyszerűen 4ig, fél ötig buliztam, aztán föl az első buszra vagy vonatra, és haza. Így még biztonságosabb is volt, hiszen nem éjszaka hanem kora reggel mászkáltam...azóta már pár éve nem otthon lakom.


24/L

2014. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én 17 évesen 2 ig maradhattam.

(Mondjuk volt hogy "megoldottuk" valahogy okosba h tovább lehessunk)

2014. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17/L Éjjel 2-3-ra.
2014. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!