Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy telt a karácsonyotok?

Hogy telt a karácsonyotok?

Figyelt kérdés
nekem szarul. :( 1órája adtam oda az ajándékot a szüleimnek :S
2009. dec. 25. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos, semmi extra. Telefaltam magam és ennyi. Neked miért sz@r?
2009. dec. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert az előbb értem haza :(
2009. dec. 25. 00:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas volt. Ja és persze kihagyhatatlanul sz×r is. Ez van.
2009. dec. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj gyerekek, pár nap és megy tovább a mókuskerék, lehet újra anyázni és ömlik tovább a sz@r egyenesen a szánkba. Hátha a következő évtized jobb lesz.
2009. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy napig mindenki szeretetteljes és normális volt. De szerencsére mostantól 1 évig megint mindenki bunkó, pénzéhes, szomorú és veszekedős lesz.
2009. dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most először az életemben nem volt karácsonyi hangulatom..nem ütött meg a szeretet szele...talán mert nehezebb az élet és már nem úgy látok dolgokat.Mindenki pesszimistább lett a környezetemben.Ráadásul nálunk a készülődés mindig feszültséggel jár,és ez nagyon rosszul esik.Remélem a következő jobb lesz.
2009. dec. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A nap első fele totál kiakasztó volt, anyámnak minden baja volt hogy nem lesz kész a kajával meg a pakolással meg mit tudom én mi baja volt még. Azt akarta segítsek neki de valahogy nem voltam képes rá, csak feküdtem, mert lázas vagyok, fáj a fejem, a torkom, taknyos vagyok, menstruálok és minden egyéb bajom.

A nap vége már nyugisan telt. Ki sem mentem a szobámból.

2009. dec. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szarul mert utálom a karácsonyt :( Nálunk sosincs karácsonyi hangulat, feszültség van meg kapkodás :S
2009. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!