Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vizipipával kapcsolatban?

Vizipipával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mennyiben más egy kisebb fajta VP egy nagyobbnál?

Gondolkodtam hogy vesze kegyet 3-4 ezerért, de haverom 8ezerért akar egy nagyobbat.

Mennyiben befolyásolja a méret a füst mennyiségét, illetve a dupla szívócső? Mert gondolomn ha ketten egyszerre szívják, akkor mégiscsak kevesebb füst jut 1-1 csőbe. Köszönöm előre is.



2014. ápr. 30. 21:51
 1/3 without ***** válasza:
igazából ugyan az csak az egyik kisebb a másik nagyobb, egy szívócsöveset ajánlok és egy normális pipa kb 40 centitől kezdődik aladin evolution bell-t javasolnék nektek ár érték arányban nagyon jó pipák csak kicsit instabilak
2014. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Szívócső száma mennyire befolyásolja a füst mennyiségét?
2014. máj. 2. 12:20
 3/3 without ***** válasza:
hát gondolj bele ha van egy több csöves pipád és te csak egy csőből szívod akkor a többi cső nyitott így több levegő is keveredik a füsttel én nem ajánlanám a több csöveset esetleg vehettek szipkákat és akkor úgy higiénikusabb sok szipka kell mert hamar átveszik a dohány ízét én eddig egy szipkát csak egyszer használtam
2014. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!