Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Blogot vezetek és véleményt...

Blogot vezetek és véleményt szeretnék! Beleolvasnának?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek írni és barátaim is látták már a blogom nekik mind tesztett, csak nem vagyok benne biztos, hogy ezt most azért mondták, mert tényleg tetszett nekik, vagy nem akakrtak megbántani? A blogom linke: [link]

2014. máj. 8. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Valameddig olvastam, de nekem lapos, semmitmondó.
2014. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MartonKamcs válasza:

Először is, látszik, hogy kezdő vagy, de szerintem kezdetnek ez nem rossz. :)


Elég kusza. Milyen blogot képzeltél el? Személyes blogot, ahova leírod a belső világodat, mély gondolataidat? Vagy inkább belemerülnél egy csajos világba és az összegyűjtött ismereteket osztanád meg másokkal?


Először tisztázd le magadban, mit szeretnél.


Nekem például két blogom is van. Egy tele kreatív, diétás, szépségápolással meg mindenféle csajos dologgal kapcsolatod témával. Egy másik pedig a személyes blogom.


A személyesre kevesebbet írok, csak akkor, amikor úgy érzem, hogy most tényleg jönnek a mélyebb gondolatok. Annyira nem izgalmas egyikünk élete sem, hogy nyilvános naplót vezessünk.


Bár a blogomat csak szeptemberben kezdtem el, valójában évek óta blogolok már, csak akkor jutottam el odáig, gondoltam végig, hogy valójában mit szeretnék.


Azért sem javaslom, hogy így névvel, mindennel naplót írj, mert sosem tudhatod, hogy mit hoz a jövő és ki mit vesz sértésnek, még ha te nem is annak szántad.


Egyébként, javaslom, hagyd ezt a betűtípust és lásd el több oldalsávos modullal a blogod, esetleg még azon is elgondolkozhatsz, hogy váltasz bloggerről wordpress.com-ra. :)


Ha bármi kérdésed lenne még, keress Facebook-on.


A két blogom:


[link]

[link]

2014. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!