Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vigyek 2 napos osztály...

Mit vigyek 2 napos osztály kirándulásra? .

Figyelt kérdés

Tudom, ezer ilyen kérdés van, de szeretnék kérni egy részletes listát arról,hogy mit vigyek. Azt gondolom, hogy ruhát, de hányat, meg milyen fajta nadrágokat, meg az egyéb.


A válaszokat előre is köszi :) 12/L



2014. máj. 11. 07:22
 1/1 Tengor ***** válasza:

A ruhák összeállítását legfőképpen az határozza meg, hogy hova mentek kirándulni. Túrázni nagyestélyit nem célszerű vinni. Ugyanakkor ha nagyvárosi, múzeumos, mozis, plázázós kirándulás, akkor a gumicsizma maradjon otthon.

Én általában mindig egy nappal több fehérneműt, polót vittem magammal (biztos, ami biztos). Felső ruházatból pedig 1-et az utazásra és egyet ha erdei túra volt tervezve.

Erdei túra esetén: célszerű lehet egy erősebb cipő (babacipőben nem túl kényelmes), egy esőkabátot, ha van kéznél.

Kellhet még egy hátizsák, amibe beleférnek a fontosabb dolgok, amik a túrához kellenek (kaja, folyadék, kullancs riasztó, sebtapasz).

Érdemesebb egy kiszuperált telefont is magaddal vinni, töltővel. Ha buta telefont viszel, akkor még véletlenül sincs a kísértés rá, hogy az erdő közepén posztolgass. Illetve, ha összetörik, ellopják, akkor se túl nagy kár érte.

Fényképezőt is vigyél!

Ezen kívül kellhet még valami nem túl bonyolult, de minél több személyes társas. Nincs annál jobb, amik az osztály + az osztályfőnök 2 pakli Solo kártyával üvöltözik a vonaton, majd a vasútállomáson is :D

2014. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!