Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Véleményeznétek a fotóimat?

Véleményeznétek a fotóimat?

Figyelt kérdés

eddig egyetlen bejegyzésem van pár fotóval, de lesz még, feltéve, hogy van értelme folytatnom.

megjegyzésként csak annyit, hogy a fényképezőgépem ugyanolyan amatőr, mint én.

ja, és ha tetszik, még látogassatok el máskor is!

[link]



#fotó #fotózás #blog #fotósblog
2014. máj. 13. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép az arcod.
2014. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon az elején vagy, ez látszik és az is, hogy ezek még nem azok a fotók amiket mindenképpen meg kell mutatni másoknak is, de kompozíciós érzéked van, sokkal tudatosabbnak látszanak mint sok hasonló kérdésben látottak, szóval arra biztatnálak, hogy ne hagyd abba.Fotózz sokat, olvass, tanulj! Jó lesz az, csak idő kell hozzá! ;)
2014. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdőként nem rossz, ha elindulsz ezen az úton sok jó képet csinálhatsz
2014. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én látok benned lehetőséget, bár én is még csak kezdő vagyok.:) Szerintem is folytasd!
2014. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak mindenféle fotó véleményező oldalak, ahol mindenki mond a képekre mindenfélét. olyan helyen több véleményt kaphatsz, de érdemes óvatosan kezelni az ismeretlenek véleményét. Tét nélkül bátorítani mindenki tud, kritizálni meg pláne.

Az építő kritika, amiből tanulni is tudsz az, ami kifejti, hogy mit miért talál jónak/rossznak, mit hogyan kéne inkább csinálnod, hogy jobb legyen. Persze attól, hogy egy ismeretlen a neten megteszi ezt, még nem biztos, hogy igaza is lesz benne.

Szerintem jobban jársz, ha elmész egy olyan tanfolyamra, suliba, fotó szakkörbe, ahol leinformálható szakemberek vannak, akiknek meg tudod nézni a munkásságát és ha tetszik, amit ők alkottak, akkor tudod, hogy van értelme adni a szavukra is.

Persze megteheted a fotómegosztó oldalakon is, hogy megnézed mások képeit, hogy másoknak milyen tanácsokat adnak és annak fényében veszed komolyan a tanácsaikat, hogy mennyire tűnnek hitelesnek. Csak úgy ismeretlenül nem biztos, hogy érdemes minden kritikát és tanácsot komolyan venni....például az enyémet sem!

,-))

2014. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!