Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miről érdemes manapság blogot...

Miről érdemes manapság blogot írni?

Figyelt kérdés
Gondoltam már rá párszor, hogy szeretnék elkezdeni írni, de hirtelen nincs ötletem, hogy mi legyen a fő téma. Annyi mindent kitaláltam már, de mindig kiderül, hogy valamiért mégsem jó. Mostanában már szinte mindenki blogol és mindenki írt már mindenről. Szerintetek mik azok a témák, amikben még van lehetőség, mik azok a gondolatok, amik viszonylag nagy tömegeket foglalkoztatnak, de még nem írt ezekről senki úgy komolyabban és nem lett vele közismert? Tehát valami egyedi, eredeti, az sem baj, ha elvont téma… Ti miről olvasnátok szívesen és milyen stílusban? A vicces vagy inkább a komoly blogokat kedvelitek jobban? Kik a kedvenc bloggereitek és miért pont ők?

2014. máj. 14. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én amikor blogoltam komoly dolgokról írtam le a véleményem, leginkább az embereket elemeztem, ki mit csinál, miért.


Szert tettem egy nagyon jó beszélgetőpartnerre. :)

Már megérte.


De befejeztem az írást, mert szavak helyett inkább már cselekedni vágyok.

2014. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tehát írtam a csajozásról is meg ilyenek, aztán próbálom átvinni gyakorlatba amit leírtam. :)
2014. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nincs ötleted, akkor semmiről.

olyan téma meg már nemigen akad, amiről ne írt volna még senki. ez a tömegeket érdekeljen dolog meg azért hülyeség, mert hogy tudsz valamiről érdekesen írni, amit nem igazán ismersz, nem is érdekel stb., de leírsz róla pár mondatot, mert az biztos sok embert érdekel majd. ezen viszont látszani fog, hogy erőltetett az egész és talán pont azért nem fog érdekelni senkit

2014. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!