Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes lenne egy ilyen...

Érdemes lenne egy ilyen könyvet kiadatni? Mennyibe kerül manapság egy könyvkiadás?

Figyelt kérdés
Rászoktam arra, hogy a Gyilkos elmék c. sorozat elejéről és végéről kiírom az idézeteket egy füzetbe. Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha ezeket kiadnám egy könyvben? Lenne rá kereslet, vagy hülyeség? Szerintetek?

2014. márc. 1. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
De nem neked menne ám igazából a bevétel, ha lenne belőle, legalábbis a nagy része sztem tuti nem, mert nem te találtad ki, szóval akkor nem a tiéd a bevétele, kivéve ha köttök valami ilyen szerződést, de szerintem nem érdekelné őket, de én nem tudhatom:D
2014. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Doruss ***** válasza:
100%

Érdekes ötlet, de nem tudom, hogy sok profitod lenne-e belőle. Biztos egy csomó jogdíjat kéne fizetni. Meg egyébként ha elviszed egy kiadóba, a kiadó dönti el, hogy megéri-e nekik kiadni.

Amúgy az ehhez hasonló könyveket nem magánszemélyek szokták kiadni, hanem a sorozat készítői vagy ilyesmi.

2014. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1.Rengeteg idézetes könyv van már.

2.Jogvédett tartalom, tehát nem adathatod ki, ha nincs tőlük írásos engedélyed. (Az idézetek sorrendje is védett ilyen szempontból, ami a sorozat készítőinek jogtulajdona.)

3.Kiadás kb. félmillióba kerülhet, nem egy olcsó mulatság.

2014. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Gyilkos elmék idézet " A legkeményebb szíveket sebek borítják." Vagy valami hasonló. Amikor egy bérgyilkost kaptak el, akinek nehéz gyerekkora volt akkor hangzik el ez az idézet.
2014. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!