Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szoktatok történeteket (fanfic...

Szoktatok történeteket (fanfiction-öket) írni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi adja a kezdőlökést, és a továbbiakban miből merítkeztek? Hosszabb vagy rövidebb történeteket írtok? hány oldal volt a leghosszabb?
2009. dec. 28. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én szoktam, de sosem tudom befejezni. Szóval van 5 "művem" eddig de egyik sincs befejezve.

Számomra amikor az életem fordulatot vesz kezdek el írni. Olyankor mindig megváltozik valami.

Erőltetni nem lehet a dolgot. Nekem általában csak úgy jön magától. Elém tárul egy cselekmény sorozat, csak úgy óra közbe. Mondjuk annyi, hogy Lili megy az úton és egyszer csak meglát egy embert, aki alatt megrepedt a beton. pl. xD És ez megragad, olyan érzésem van, hogy ezt le kell írnom. És amikor haza jövök ledőlök az ágyra újra elgondolom és pörögnek az események. Így leülök a gép elé és elkezdek gépelni. Miközben írok új dolgok jutnak az eszembe és mint akinek méh van a seggébe úgy írok.. Van amikor hirtelen puff vége és lehet 2 hónapig semmi nem fog eszembe jutni.

Én mindig akkor tudok jókat írni, amikben tényleg van fantázia, ha éppen változik az életem. Talán az új behatások teszik ezt.

A leghosszabb amit eddig írtam 54 oldal, de még nincs befejezve. :(

L/16

2009. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is szoktam irkálni, engem általában dalszövegek vagy álmok indítanak meg és ezek alapján tovább szövöm a történeteket. De sokszor csinálom azt, hogy az emberek, helyszínek, közlekedési eszközök (pl. villamos, repülő vagy ezek indulási ideje) valódiak, amelyek léteznek. Van, hogy a saját élményeimet is belekombinálom.

Nekem eddig a leghosszabb kreálmányom 78 oldal, de még nem fejeztem be...

2009. dec. 28. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Én HP fanficeket írok a Merengő oldalára. Általában novellákat szoktam írni, amik olyan 3-6 oldalasak. :)

Egyszer belekezdtem egy regénybe, ami most 83 oldal.

2010. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen!

Itt az oldalam:

[link]

2010. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!