Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írnátok olyan történeteket...

Írnátok olyan történeteket ahol a "rossz" elnyerte méltó jutalmát?

Figyelt kérdés
Például én nem becsültem meg a barátomat ... aztán szerelmes lettem valaki másba, és itt Ő nem becsült meg engem, ráadásul el is hagyott. Így visszakaptam valamilyen szinten amit "adtam" ... :S
2011. jún. 30. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az exem kihasznált és lelépett a pénzemmel, vett belőle egy olyan verdát, amivel villoghatott más csajok előtt. Pár hónap múlva totálkárra törte és majdnem ő is ottmaradt, hosszú ideig küzdöttek az életéért.

Persze ettől nekem nem jobb.. de legalább visszakapott valamit a sorstól.

2011. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Ajánlom a 77 magyar népmese c. könyvet.

Nem hiszek abban, hogy múltbeli "bűnökért" megbüntet a sors, az életünket magunk alakítjuk. Ha nem becsülsz meg valakit, rajta múlik, eltűri-e és meddig, és ha téged nem becsülnek meg, neked is jogod van már az elején kiszállni.

Ettől függetlenül jobb tisztességesen játszani, legalábbis törekedni rá.

2011. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Kicsi voltam,beteg lettem,apám megbeszélte a főnökével,hogy délután elvisz engem orvoshoz.Aztán,amikor mennie kellett kitalálta a hülye p*cs*,hogy neki most van más dolga(ami nem volt fontos,postára kellett elmennie befizetni egy tucat csekket-ami nem az ő dolga-és amiknek még egy hét volt a határidőig)Szóval én nem mentem orvoshoz,apám idegesen elment a postára VISZONT amikor vissza jött a nő sírva falfehéren állt a kapuban és várta a kocsit,mert epilepsziás rohamot kapott az ő gyereke( velem egyidős).Aznap volt az első rohama..
2011. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Velem elég hasonló dolog történt.


Egyik barátomat sem becsültem meg fiatalabb koromban, de ami a legfájóbb, az az utolsó kapcsolatom. Vele 3 évet voltam. Úgy gondoltam, én vagyok a legfontosabb, már egy kis dologért is óriási balhét csaptam (pl. nem időben hívott, elment a haverjaival, stb.), semmit nem szabadott neki, szinte elmartam magamtól. Persze később rájöttem, hogy szeretem és megváltoztam, de akkor már annyira tönkretettem a kapcsolatunkat, hogy mindegy volt. Akkor már tényleg nem keresett, inkább el sem mondott semmit, hogy ne balhézzak, elkezdett lányokkal ismerkedni, majd bele is szeretett másba. Megcsalt vele, ezért én szakítottam.


Nem mondom, hogy nem érdemeltem meg. Ha lehet ilyet mondani, talán annyi "haszon" származott az egészből, hogy megtanultam normálisan viselkedni egy kapcsolatban, és most már nagyon is megbecsülöm azt, aki szeret.

2011. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D:D
2011. jún. 30. 17:12
 6/9 anonim válasza:
58%

több is volt, de inkább apróságok

általánosban volt 2 csaj, akik örökké szekáltak bármit csináltam, nem hagytak békén.

középsuliban az egyiket 5 helyről kirúgták, a másikat elhagyta a pasija, akivel olyan nagyra volt, megölték a keresztapját, az anyja kiesett az ötödikről , drogot találtak nála stb.

a fiúk mindig sz.rtak a fejemre. 1 srác akart csak velem járni, 3 hónap múlva elhagyott. azóta egy csomó srác akar velem járni.

20/L

2011. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tom és Jerry. Az a büdös egér mindig győztesen került ki, miután gonoszkodott azzal a szegény cicával.
2011. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Micsoda, a rossz elnyerte méltó jutalmát? Nem büntetését? Erre viszont ezer meg ezer példa van, sajnos :P :D
2011. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyik volt barátomat tudnám példának felhozni. Fél évig hitegetett, hogy szeret, megalázott folyamatosan, az önbecsülésemet nullára redukálta, elhitette velem, hogy normális, ha csak hétvégente találkozunk, és minek beszéljünk hétköznap akár telefonon. Mikor mondtam, hogy hiányzik, azt mondta rá: 'tudom'. A szakításkor kiderült, hogy a kutyáját jobban szerette, mint engem. Azóta már szerelmes vagyok másba, aki megbecsül engem, őt igazán szeretem, nem csak azért vagyok vele, hogy legyen valakim, hanem szerelemből. A lúzer volt barátom pedig egyedül van azóta is, 35 évesen a szülei tartják el, másfél éve nincs munkája, nem is keres. Szerintem ez elég büntetés:)
2011. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!