Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pótvizsgázzak vagy bulizzak a...

Pótvizsgázzak vagy bulizzak a nyár végén?

Figyelt kérdés
Idén nyáron augusztus 22-én lesz strandfesztivál Zamárdiban és akkor lesz a pótvizsgám énekből és nem tudom eldönteni hogy bemenjek-e.Ha nem lesz meg a pótvizsga, addig nem kapom meg az érettségi bizonyítványom már ha az érettségim is sikerül. Segítsetek,most akkor bemenjek pótvizsgára vagy pedig bulizzak egy jót mert már év eleje óta tervezem hogy idén nem hagyom ki ezt a fesztivált.

2014. máj. 25. 22:29
 1/4 ghajhigopsdfjhs ***** válasza:
100%
Szerintem az a buli várhat jövő évig is. Ha nincs meg az érettségid, akkor azt megszerezni nem könnyű
2014. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
óó, te...pont énekből? :D hát én érettségit nem halasztanám emiatt, de megértem h strandot is akarsz. menj el strandra, vizsga napján felülsz a vonatra szépen, megcsinálod és estére már ott vagy a koncerteken megint. csak akkor gáz ez ha pont aznap van a kedvenc együttesed. akkor skippelném az egészet
2014. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát minden nap el szeretnék menni oda,mert barátnőm is megy aki közel lakik Zamárdihoz (Balatonföldvári) és nem tudom hogy jó lesz-e nekem ha elmegyek bulizni és jövőre csak énekórára kell bejárnom vagy pedig lepótvizsgázzak és hagyjak ki egy napot a barátnőmmel.
2014. máj. 26. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a pótvizsgát válaszd. Bulizni máskor is elmehetsz. Ha nincs bizonyitványod akkor mit kezdesz ? gondolom a szüleid nem is tudják mit kérdezel itt és gondolj bele mit szólnának ha egy szaros buli miatt elrontod az életed ?
2014. jún. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!