Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen az 5D mozi?

Milyen az 5D mozi?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Hát ugye a vonal az 1D, ha erre merőlegest állítasz akkor megkapod a síkot ami 2D, ha erre merőlegest állítasz abból lesz a tér ami 3D, ha erre merőlegest állítasz (ami elég érdekes matematikai művelet, de ha a valóságban akarod megoldani problémád lesz) az a hipertér - na ez után jön az 5D.

Szerintem C'thulhu mellett lehet csak helyet kapni...

2014. máj. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már a 4D ultrahang is fura.


A 4D moziban rázzák a székedet hogy élvezd, gondolom az 5D-ben már szelet, folyadékokat, testnedveket is kapsz. Végre igazi nyálban tocsogva lehet kijönni a moziból.

2014. máj. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ezen az elven haladunk, kíváncsi vagyok, az élet hány D-s? :D
2014. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kincsesne válasza:

Arra én is kíváncsi lennék, meg tudja-e valaki magyarázni nekem.

A 3D-s, vagyis a háromdimenziós fizikai teret még csak ki tudom egészíteni képzeletben az idővel, mint negyedik dimenzióval, mert mozog minden, és ugyanaz a tér hol itt, hol ott fordulhat elő, - de tényleg, mi lehet az 5D?

2014. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mandy1408 ***** válasza:

A 4D-s moziban is van már mindenféle effekt, nem csak székrázás!


Az 5D-t én kb úgy képzelem el, ahogy azt a Kör és a Démonok c. filmben láthattuk.... vagy a Korn Here to stay c. klipp végén.... :P

2014. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Sziasztok!


Én 5D moziban dolgozom,természetesen ki is próbáltam!Általában 3perctől 6-7percig terjedő hosszúságú filmek,ugyanúgy 3D-s szemüveggel,(jobb,mint amiket a sima 3D-s moziban adnak)de ez elég is,mert végig megy minden,nem úgy,mint a 4D-ben mikor egy teljes hosszúságú filmben néha megmozdul vmi..

Nálunk 4személyes,mind a 4 szék együtt mozog,ha a filmben el va törve egy cső és csöpög belőle a víz,akkor te is vizes leszel (permetszerű,mire vége megszáradsz :) ) füst,szél,buborékok vannak. Ez mind attól függ milyen típusú filmre ülsz be.Van egy horror szerű,amiben olyan,mintha vér csattanna az arcodra,akkor is jön víz permet rád :D Amikor pedig a földön patkányok szaladgáltak,azt is éreztük,de nem árulom el,hogy hogyan!:) Próbáljátok ki!A székek főleg a hullámvasútasoknál nagyon jók!

2014. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azta:) és ez mar van Magyarországon?
2014. júl. 12. 04:40
 8/12 anonim válasza:
Aha és tök jó sztem! :)
2014. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Hú, jól hangzik. :))

És dolgozni milyen ott?


Nagyon érdekelne, mert én is jelentkeztem egy 5D Moziba (Köki) dolgozni.

2016. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Azóta próbáltátok már? Szerintem írtó gagyi. A hullámvasutasra modták hogy a legjobb. Ki is próbáltuk... Ennyi elég is volt. Nem élveszhető.
2017. okt. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!