Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Veszelyés lehet egy 17 éves...

Veszelyés lehet egy 17 éves srácnak egyedű sétálni London, Camden-be?

Figyelt kérdés
Természetesen nappal mennék, elszeretnék jutni egy épülethez ami nem gond, csak annyi a bajom hogy félek kicsit mert annyi mindent mondanak londonról, remélem nem rabolnak ki vagy ilyenek....

2014. máj. 27. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki nem rabolnak, tele van emberrel. De az értékeidre vigyázz, zsebes előfordulhat, mint bárhol ahol sokan vannak. De arra amúgy is vigyázni kell, ez alap.
2014. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Camdenről nem tudok semmit, de Lonont a saját bőrömön tapasztaltam, főleg a metró a húzós szerintem. Sok a zsebes, mert sokkal nagyobb a tömeg, mint pl. egy Budapesten. Én legjobb megoldásnak azt találtam, hogy felcsaptam a derekamra a futáshoz használt kistáskám (épp elfér benne pár font meg a telefonom) és rá a dzseki, észrevettem volna, ha valaki matat benne. Alap dolog, hogy hátizsákba semmi olyat ne tegyél, ami pótolhatatlan, nyakba vagy övtáskába tedd (bár rámolták már ki ismerősöm övtáskából...). A lényeg, hogy senkiben ne bízz, inkább vedd magad elé a táskádat, bámuld végig, figyelmesen. Maga az utca nem gáz, még az Oxford street környékén se, ha figyelsz, hogy ne keveredj kihalt területre.
2014. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 22 éves lány vagyok és Londonban élek. 2 éve mikor kijottem, olyan munkám volt, hogy este 8-ig kint kellett lennem egyedul. Sokszor olyan metróállomásokra kuldtek ki, amik nem épp a biztonságukról híresek. Ezen felul sétáltam már a városban egyedul hajnal 2-kor is. Jelenleg 6:30-ra járok dolgozni. Most van az, hogy világos van mikor indulok. Elotte sotétben álltam a szinte ures buszmegállóban, mentem csovesekkel teli aluljárókon keresztul. Még sem ettek meg.
2014. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja koszonom a valaszokat:D akkor megindulok:))
2014. máj. 28. 14:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmereszkedtem:)) nm volt semmi gond faxa hely.. egyebkent amy winehouse hazahoz mentem es sikerult egy kepeslapot csornom a haza elol:))
2014. aug. 10. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!