Kezdőoldal » Utazás » Európa » London mennyire veszélyes?...

London mennyire veszélyes? Illetve mely részei veszélyesek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést most nagyon jókor tetted ki. :D :D :D


Amúgy belefér. Én 5 és fél éve élek itt, plusz régebben is éltem még 2 évet. Ugyan most felgyújtottak egy házat a mi házunkkal szemben, de alapvetően eddig nem volt baj. Vannak keményebb részek, azokat érdemes sötétedés után elkerülni (hozzáteszem a mi környékünk sem életbiztosítás), de valahogy, ha az ember benne él, akkor nem tűnik olyannak, mint kívülről szemlélve.

2011. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jaa nem a fosztogatás meg gyújtogatás miatt kérdeztem,ami tegnap történt:D csak amúgy.

köszönöm h válaszoltál,ha van kedved ,még írhatsz nyugodtan,hogy milyen az ottani élet:)))

2011. aug. 9. 17:47
 3/8 A kérdező kommentje:

amúgy mennyire jó nyelvtudással mentél ki?



engem az idegesít,hogy bár egész jól tudok angolul,mindig lesz olyan amit nem fogok megérteni.

pl. ők alapból tudják az orvosi kifejezéseket,a betegségeket,a szakkifejezéseket a nem tudom milyen témából:D

remélem érthető h mire gondolok:))

2011. aug. 9. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az élet itt elég tömény... London nem normális hely. Egy ideig ki lehet bírni, de aki meg akarja őrizni az ép elméjét, az kb menekül egy idő után, ami érthető. Már mi is inkább kifele kacsintgatunk. Ezek a mostani események, csak még jobban megerősítettek ebben.


Arra, hogy az ember elinduljon, egy erős alapon szerezzen, tökéletes hely amúgy. Az angol nyelvtudás meg... el kell fogadni, hogy ez mivel nem az anyanyelvünk soha nem lesz tökéletes. Én mikor előszőr jöttem 20 évesen nem tudtam semmit, egy kemény év alatt megtanultam, azóta tökéletesítem. Mikor 5 és fél éve visszajöttem, már jól ment, azót a még jobban, de ahogy te is mondod, az orvoshoz úgy megyek, hogy rendesen felkészülök előtte. Amúgy nem para, meg lehet szokni. De tényleg.

(az első voltam)

2011. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez egy érdekes kérdés... amikor otthon laktam még Budapesten, és tudtam, hogy este 9 után utcára kell mennem, gázspray nélkül nem léptem ki. És sosem történt semmi. Itt vígan elsétálgatok bármikor éjszaka, mert az angoloknál este 6kor bezár minden, kb 8ra elfogynak az emberek az utcáról, és legkésőbb fél9kor takarodó van. Aztán meg egyik nap azt olvasom az újságban, hogy bomba volt a buszon, amin aznap utaztam... Eddig amúgy minden rendben volt, de mindig para van valami terrortól, most pl. a bevásárlóközpontban, ahol dolgozom párosával járnak a rendőrök, és bármi otthagyott holmi (gyerekjáték, táska természetesen, üres papírzacskó) miatt kiürítik a helyet bombariadóval. Nehéz így dolgozni persze, de ha ezzel a napi 3-4 riadóval kiszűrnek akár egy bombát is, már megérte. Amúgy békés, nyugodt hely. Pontosan azért, mert eenyire odafigyelnek.
2011. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

olyan jó olvasni az ilyeneket:D


ha még szeretne valaki valamit írni,nyugodtan tegye meg:P

2011. aug. 11. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:

A CCTV az utcákon, tömegközlekedési eszközökön nekem mindig biztonságérzetet ad, de azért vannak részei a városnak, amit este nem járnék végig egyedül.

Hackney, Harlesden, Leyton mindenképp ilyen, de nem túl bizalomgerjesztő Neasden, Willesden Green és a nappal jó Brixton sem.

2012. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!