Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha választhatnátok, milyen...

Ha választhatnátok, milyen szuperképességet választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés

repülés,láthatatlanság,teleportáció,gondolatolvasás,

röntgenlátás,emberfeletti gyorsaság,időutazás,



2014. máj. 29. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy gyorsaság vagy repülés, nem tudok dönteni
2014. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teleportálás :3
2014. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
pont ebben a sorrendben kellene az ÖSSZES.
2014. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Warren Scott ***** válasza:

Teleportálás, mint a Jumper-ben :P

Mekkora ász dolog lenne munkaidő után kilépek a kapun és már érkezem is Miami strandjára. És mennyi benzint spórolnék!

Teleportáció a környezetvédelemért! xD

2014. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik jó dolog lenne :D Főleg a láthatatlanság és a gondolatolvasás.De ha egyet választhatnék,akkor a láthatatlanság :)
2014. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindet akarom hogy uralhassam a világot!!! Na jó nem :)

Ha csak egyet lehet választani akkor a repülés. De örülnék a gondolatolvasásnak és a láthatatlanságnak is extrának.

2014. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én inkább maradok olyannak amilyen vagyok:-) Külömben,ha tényleg lehetne választani akkor az időutazás..Számomra a többi nem nagyon érint.Reméljük az időutazó gépet feltalálják már ha feltalálják.De nem hiszem,hogy holnapra már bekövetkezik..:-)

Fhú visszautaznék i.e. 10 000-ba :D Meg hasonlók.Egyáltalán feltudnák-e találni? O.o Inkább hagyjuk.

2014. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Szerintem az időmanipuláció lenne a legjobb.Emellett jó lenne ha tudnék repülni is.Ez a kettő lenne a számottevőbb.

Emellett kiegészítőnek szeretnék egy olyan képességet, hogy bárkivel tudjak magyarul kommunikálni.Például amit én magyarul mondok a németnek, azt a német németnek értse és amit a német németül mond azt én magyarnak értsem.....

...nagyjából ennyi.

2015. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ukulukumixD válasza:
Nem lehetne Miamiba utazni, hacsak nem lenne ott egy állomás, ami feldolgozná a tested adataid és összeállítana téged.
2015. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Teleportálás, láthatatlanság, röntgen szem a tökéletes perverz trio
2018. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!