Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Attack on Titanban miért...

Attack on Titanban miért kezdett Annie sírni?

Figyelt kérdés
Egyszer amikor Levi kiszedte Erent a szájából,egyszer, amikor Eren majdnem kinyírta. És miért csak erent akarja? És mit akar vele csinálni(:3)? Phú. Jó sok kérdés ;)

2014. máj. 29. 19:46
 1/5 wap93 válasza:
Szerintem a falon kívül sokan vannak olyanok mint Erenék és valamiért kell nekik vagy Eren vagy a pince kulcsa. Lehet így lehetnének újra normális emberek vagy ilyesmi. Különben nézd meg mangában hátha kiderült már [link]
2014. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első esetnél szerintem a megölt emberek miatt akiket feleslegesen kellett megölnie, hisz nem sikerült a küldetés, hogy elvigye Erent. Amikor visszaszerezték a falat akkor is azt mondogatta a holttestek fölött, hogy ,,sajnálom, sajnálom". A második esetben meg szerintem a visszaemlékezés miatt, amiben az apja kéri, hogy ígérje meg, hogy hazatér. Ezt ugye már nem teheti meg. Hogy mit akarnak vele azt nem tudni, csak azt, hogy vam egy másik ,,település" ahonnan ők jöttek és oda akarnák elvinni. De eddig más nem derült ki.
2014. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először gondolom azért kellett nekik Eren, mert ő is hozzájuk hasonló és megpróbálták volna beállítani maguk közé. Aztán kiderült,h Eren tudja irányítani a titánokat, szal nem hiszem,h letettek az elfogásáról, mert ahogy Reiner is mondta ez az erő a legrosszabb kezekbe került. Gondolom azért, mert Eren megakarja ölni a titánokat és így könnyebben fog menni, ők viszont felhasználhatták volna őket a saját céljaikra.

Annie meg sztem is azért sírt, mert megkellett ölnie illetve miatta is haltak meg emberek, aztán pedig az apja miatt.

2014. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örömkönnynek hívják. Hogy él.
2014. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel Annie egy titán és simán leveri az olyan idióta titánokat, amik támadtak, ezért azok nem örömkönnyek voltak sztem. Ha igen akk max azért, mert úgy járt mint Reiner= annyira beleélte magát az emberi életbe,h kezdett róla megfeledkezni,h ő egy titán alakváltó.
2014. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!