Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsi 1 napos buszos városné...

Párizsi 1 napos buszos városnézésen volt már itt valaki mostanában? Tudnátok erről bővebb infókat mondani?

Figyelt kérdés

A summertime oldalon 5500 Ft-tól hírdetik a 1,5 órás buszos városnézést, magyar nyelvű idegenvezetés nélkül.

Ha ez valóban igaz akkor nagyon jó árban van. Tavaly, itt a szomszédban (Bécsben) voltunk ugyanennyi pénzért:)


2012. nov. 27. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Sosem voltam ilyenen, Párizsban viszont többször is. Ilyenre csak akkor menjél, ha amúgy ezen kívül több időt is eltöltesz ott!

Ennyiért kimenni semmi értelme: 1,5 óra alatt a városból semmit sem látsz, csak átrohansz rajta.

2012. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is abban bízom hogy a 1,5 buszos városnézésen kívül van más is a programban. Ha le lehet szállni csavarogni filmezni, fotózni 1-2 órára akkor úgy megérné...de a buszról nem sokat lehetne látni:( Még egy normális fotót se tudnánk csinálni:)

Várom a részletes leírást az utazási irodától.

2012. nov. 27. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy nap alapvetően nem elég Párizsra...
2012. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem ezt a hirdetést, szerintem ez csak a panoráma buszos városnézésre vonatkozik, amelyik végigmegy a legtöbb látnivaló mellett és a buszról lehet fényképezni. Az ilyen szokott általában 1.5 óra lenni. A legtöbb európai nagyvárosban már van ilyen busz. De ez az ár biztos nem tartalmazza az oda és visszautat Párizsba.

Ez csak egy lehetőség, hogy itthon is megveheted rá a jegyet, de a buszon biztos valamivel olcsóbban is meg lehet venni.

2012. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, ez ilyen hop-on, hop-off busz lehet, nem?

Ez arra jó, hogy mikor amúgy is járod a várost már egy hete kb., kikapcsolódásképp kicsit ülve nézhesd, vagy elvigyen olyan helyre, ahova amúgy nem tudnál eljutni.

Ez arra nem alkalmas, hogy ez legyen A városnézés.

2012. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!