Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Balaton Sound-on kb mennyibe...

A Balaton Sound-on kb mennyibe ketülnek az ételek alkoholos és alkohol mentes italok? Csak, hogy kb minimum egy nap mennyiből lehet kijönni!

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 5000ft\napra számíts, de nem muszáj mindent bent megvenni. :)
2014. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) esetleg konkrétan hogy mennyibe kerül egy kis üdítő ásványvíz meg valami kaja kb?
2014. jún. 11. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt én se tudom, idén megyek először én is, de haverok mondták, akik tavaly voltak hogy nem éri meg bent inni enni csak ha muszáj mert kő kemény árak vannak.
2014. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem hát erre számítottam :)
2014. jún. 13. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan úgy átb*sznak, ahogy csak lehet. Nehogy vegyél piát! Egy doboz sör 6-700 Ft! A vodka kb 90%ig vizezett, "fütyülős koktél"-ban kevesebb az alkohol, mint egy Diannás cukorkában. Vigyél magaddal, csempészd át, ásd el kint a környéken, bármi.
2014. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én napi 10000-ret költöttem most jöttem rá hogy ez ro..dtúl nem éri meg, jövőre máshogy csinálom. Inkább kint igyál és bent meg a bulizzál, mert nem csak a sör hanem a kaja is iszonyat drága.
2014. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!