Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok az ajánlós...

Mit gondoltok az ajánlós blogomról? Kinézet és Tartalom is .

Figyelt kérdés
[link]

#blog #esemény #Daisy #százszorszép #blogger shopping day
2014. máj. 14. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Elolvastam. Azt hittem több téma is van.. Erre kiderült, hogy írtál egy kis véleményt egy sorozatról amiben el is lövőd a poénokat, és kikerested a neten a disztópia jelentését amit szépen be másoltál.

Hogy mi a véleményem a blogodról.

6-dik osztályos diáklányként elkészítve nem rossz. Tisztelet, hogy figyelsz arra, hogy ne legyen sok helyesírási hibád. Ezt nagyon tudom értékelni, hogy nem használsz ezerféle idétlen jeleket, és nem írod a "lesz " szót két S betűvel.

Viszont nekem kicsit gyengécske, mert semmi érdekeset nem tudtam meg. Pedig engem személy szerint érdekelt mindig a disztópia, és szívesen olvasok fantasy könyveket.

De nem rossz. További sok sikert.

2014. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 veronika 1996 ***** válasza:
Nekem jobban tetszene, ha kicsivel több személyes véleményt írnál bele, pl A könyvtolvajnál alig volt valami, ez alapján a bejegyzés alapján nem nagyon iratkoznék fel az oldal olvasói közé, mert azon kívül, hogy láthatóan tetszett semmit nem írsz róla, a tartalmat pedig akárhol megtalálom. Szerintem az ötlet nem rossz, nem is írsz rosszul, ha nem adod fel a blogírást, és kicsit többet írsz a saját véleményedről akkor szerintem nem csak, hogy lesznek olvasóid, de az írás készséged is fejlődni fog. Sok sikert!
2014. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!