Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki volt már a balaton...

Valaki volt már a balaton soundon érdemes enyi pénzt kifizetni a jegyért egy napra 15 000 FT és ez csak a jegy még külön mindenre fizetni kell de ha megéri akkor jó csak nem tudom hogy megéri ezt a pént?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted azt a zenet meg akarsz egy napot ott tombolni, igen. A Sound nem kifejezetten a csoringer diakok bulija, ha erted mire gondolok...
2014. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Soundon még nem voltam, nem az én műfajom, de ha azt a zenét szeretném, biztos oda mennék. Azt szeretem a fesztiválokban, hogy igényes helyek, aki odamegy, fizetett annyit mint én, nem egy ingyenkoncert a főtéren, ezt persze nem sértésnek mondom, de oda akarva-akaratlanul is odatévednek a kisebb költségvetsű rajongók mellett a rosszarcú alakok is.

Bent úgyis drágább minden, és mivel a Balaton mellett van, kint is. De enni kell, inni kell, a vécé legalább gondolom ingyenes. Szerintem ha szereted a fellépőket, jó a társaságod, akkor megéri. Nekem legalábbis megéri a Volt brlet, mert hatalmas élmény.

2014. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat csak még egy kérdés. Néztem róla videókat és ugy vedtem észre hogy napközben fellépők vannak este meg DJ és buli meg tombolás it csak az a kérdés hogy az esti buli megéri ? megmondom az ősszintét nem nagyon hoznak lázba a koncertek és igen drága dolog de ha az esti buli jó akkor megéri mégis azzal a KB 15 000 emberrel tombolsz. kérdeztem egy ismerőst de csak röviden tudtukk beszélgetni ő minden évben megy azt mondta hogy idtak 2 viskyt mek 2 pohár üdítőt fejenként 1-1 és 5000 ft volt de inni azért kel hogy jól érezze magát az ember
2014. jún. 17. 09:05
 4/5 A kérdező kommentje:
jah és még annyi hogy egy este alatt 1 szeméj KB 80 000 FT költ el belépővel vagy bérlettel együtt és ha csóró ha tehetős az ember ezen akkor is elgondolkodik
2014. jún. 17. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Soundról megintcsak nem tudok nyilatkozni, de ezt hülyeségnek tartom, ki tenne délutánra nagy neveket? A headlinerek este szoktak lenni, a videóban azért tűnnek DJ-s buliknak, mert a Sound egy elektronikus zenei fesztivál, a nagy nevek mint DJ-k mint David Guetta vagy Steve Aoki (bár ő idén Voltra jön)

Ha valaki a fellépőkért megy, akkor pia nélkül is jól fogja érezni magát, ha csak bulizni, akkor lehet kell neki valami, hogy jól érezze magát, bár kortól függ, te fiatalnak tűnsz ahhoz, hogy ne tudd magad pia nélkül jól érezni.

Az meg, hogy valaki egy este 80000 forintot elkölt, hülyeség. Én a 10ezres napijeggyel együtt kb. 11000 forintot költöttem, mert vettem egy sajtos rudat meg egy fél liter vizet (másfél litert vittem be magammal). Bent minden kész rablás, de meg lehet oldani a környező kisboltokból, egy nagy kiszerelésű ásványvízzel meg pár szendviccsel, ha van rá lehetőségetek. De ha mindent ott vesztek is max 5ezret költötök egy nap szerintem...

Az egész fesztivál alatt bérlettel együtt talán elköltesz 80ezret, de ezt tök realisztikusnak tartom. Amikor Londonba utaztam is elköltöttem 20ezret kb egy heti kajáért, pedig szendvicsen és gyorskaján éltünk.

2014. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!